A Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Ağaç Kavunu Görmek

23

İslami rüya tabirleri, Rüyada Ağaç Kavunu Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Ağaç Kavunu Görmek dini yorumu, Rüyada Ağaç Kavunu Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Ağaç Kavunu Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Ağaç Kavunu Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Ağaç Kavunu Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Ağaç Kavunu Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Ağaç Kavunu Görmek İslami Rüya Tabiri

Rüyada Ağaç kavunu Görmek, şerefli, soylu ve evlât sahibi bir kadın ile tabir edilir.

Bazı kere de mühim ve Kur’ân tilâvet eden kimseye, ilme ve amele ve güzel medhe, ülfet ve muhabbete yorumlanır. Yine bazı tabirciler, ağaç kavununun, çocuğa, çoğ u da güzel olan şeylere işaret olduğunu söylemişlerdir. Rüyada yeşil ağaç kavunu Görmek, senin bereket ve bolluğuna ve rüyayı görenin bedeninin kuvvetli olmasına yorumlanır. Bazı tabircilere göre de, ağaç kavunu, zengin şerefli ve Arab olmayan kadınlara yorumlanır denilmiştir.

Rüyada ağaç kavununu iki parça olarak topladığını Görmek, hastalıklı çocuk ile tabir olunur. Bekâr bir kadın, rüyasında bu ağaçtan başında bir tacın olduğunu görse, dindar ve tanınmış bir adam ile evleneceğine işaret olarak yorum getirilir. Bir erkek, rüyasında bir kadının kendisine ağ aç kavununu verdiğini görse, erkek evlâdının olacağına yorumlanır.

Yine bir kimse başkasına ağaç kavununu attığını görse, onunla arasında yakınlık ve hısımlık olma arzusuna yorumlanır. Bir ağaç kavunu Görmek, bazı kere de devlettir, eğer onu yediğini görürse, toplu mala işaret olarak yorum getirilir.

İffet ve muhabbete, soylu kadına, güzel övgüye, Kur an okuyan kimseye , İyi geçime ve toplu mala, Ekşi ise hafif bir hastalığa şeklinde yorum getirilir.

Agaç kavunu Görmek iyi bir ese şeklinde yorum getirilir. Rüyasinda evinde agaç kavunu oldugunu Görmek, esinin ve çoluk çocugunun iyi ahlakli olduklarina ve çaliskanliklarina işaret olarak yorumlanabilir. Agaç kavununu yedigini Görmek, Aile mutluluguna; agaç kavununu bir yere baglayip astigini Görmek, evlatlarindan hayir görecegine şeklinde yorum getirilir.

Diğer rivayette de: Agaç kavunu Görmek, serefli, soylu ve evlad sahibi bir kadina, Bazen mümin ve Kuran okuyan kimseye, ilme ve amele ve güzel medhe, bazen de ülfet ve muhabbete işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bazi tabirciler, bir agaç kavununun, çocuga, isaret edecegini söylemislerdir. Bazi tabirciler ise agaç kavununu kötü görerek, onun görülmesi nifaka işaret ettiği şeklinde yorumlanır, derler. Yesil agaç kavunu Görmek senenin bolluguna ve rüyayi görenin bedeninin kuvvetli olmasina, Sari agaç kavunu Görmek ise senenin bollugu ile beraber hastalik olmasina işaret olarak yorumlanabilir.

Odasinda agaç kavununun oldugunu gören kadinin hürmete deger bir oglu olur. Erkegin rüyasinda Bir kadının kendisine agaç kavununu verdigini görmesi. Erkek çocugunun olmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Bir kimse baskasina agaç kavunu attigini görse onunla arasinda hisimlik ve damat olma arzusu oldugu seklinde yorum getirilir.Bazi tabirciler, agaç kavunu, zengin serefli ve Arap olmayan kadinlara şeklinde yorum getirilir, demislerdir.

Agaç kavununu iki parça olarak toplandigini gören kimsenin çok hastalikli bir erkek ve bir kiz çocugu olur.

Kadin, rüyasinda bu agaçtan bir tacin basinin üzerinde oldugunu görse, dindar ve maruf bir insanla evlenir.Bir agaç kavunu bazen de devlettir eger onu yerse ve o da tatli ise toplu mala, eger eksi ise basit bir hastaliga delalettir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Banyo Yapmak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Merasim Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

23 Yorum

 1. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 2. Gördüğüm rüyaları Google’da aradığımda http://islamiruyatabiri.gen.tr ilk dikkatimi çeken site oldu.

 3. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 4. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 5. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 6. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 7. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 8. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 9. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 10. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 11. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 12. Rüyanız hayırlı olsun.

 13. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 14. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 15. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 16. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 17. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 18. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 19. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 20. Rüyanız hayırlı olsun.

 21. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 22. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 23. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir