A Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Aksak Aksaklık Yaşamak Görmek

22

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Aksak Aksaklık Yaşamak Görmek anlamı nedir, Rüyada Aksak Aksaklık Yaşamak Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Aksak Aksaklık Yaşamak Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Aksak Aksaklık Yaşamak Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Aksak Aksaklık Yaşamak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Aksak Aksaklık Yaşamak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Aksak Aksaklık Yaşamak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Aksak Aksaklık Yaşamak Görmek İslami Rüya Yorumu

Yapılmak istenen şeylerde acze düşmeye, yolculuğa çıkmaya, Sağ ayaktaki aksaklık oğul ile, Sol ayaktaki yara yahut aksaklık kızı varsa bunu istemeye gelineceğine, kızı yoksa kız evladının olacağına, Topal Görmek eksik mala Rüyada görülen her çeşit aksaaklık hile yapmaya, fesat çıkarmaya şeklinde yorum getirilir.

Rüyada ayaklarinizda aksaklik oldugunu Görmek, kederle tabir olunur. Sag ayaginin aksamasi, erkek çocugunuzun; sol ayaginizin aksamasi ise kiz çocugunuzun hafif bir kaza geçirecegine işaret olarak yorumlanabilir. Ev halkindan herhangi birinin aksayarak yürüdügünü Görmek, onun bir kaza geçirecegine delildir. Sizin aksayarak yürüdügünüzü görmeniz, çalistiginiz iste basarili olamayacaginiza şeklinde yorum getirilir. Diğer rivayette de: Bir kimsenin Rüyada aksakligi, yapmak istedigi seyden aciz kalmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse Rüyada kendisini aksak veya kötürüm yahut ayaklari agirlasmis ya da herhangi bir sekilde emekledigini görse, o kimsenin gücünün zayifladigina ve istedigi seye gücünün yetemeyecegine işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Bazen aksaklik, ömrün uzunluguna din ve ilmin çokluguna işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada bir ayagini diger ayagi üzerine koyup tek ayagiyle yürüdügünü gören kimse, malinin yarisini gizler, diger yarisi ile de is yapar. Rüyada görülen aksaklik, hile yapmaya birisine kahretmeye ve fesat çikarmaya işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada aksamak veya aksar gibi görünmek, Allahu Tealanin nimetlerini inkar etmeye ve gizlemeye işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Bir kimsenin Rüyada aksakligi, yapmak istedigi seyden aciz kalmasina şeklinde yorum getirilir. Bazi tabirciler, kendisinin aksadigini gören kimse ilim, fikih ve dince ilerlemeye ehil olur, dediler. Aksaklik yolculuga da şeklinde yorum getirilir. Rüyada sag ayaginin agridigini veya kirildigini ya da yerinden koptugunu gören kimsenin ayaginda yara varsa, o kimsenin oglu hastalanir.

Kizi olan kimse bu durumlari sol ayaginda görse, o kimsenin kizini isterler ve o da vermek ister. Eger kizi yoksa bir kizi olur. Yolculukta bulunan bir kimse ayaginin kirildigini görse, yerinde dursun ve gitmekten kaçinsin. Ayaginin, yerinden çikarildigini görse, hanimi hastalanir, Ayaklarinin birisinin digerinden uzun oldugunu , gören kimse, uzak bir yola gider ve onun yolculuk müddeti uzamayarak ölür. Bazen aksaklik, ömrün uzunluguna din ve ilmin çokluguna şeklinde yorum getirilir.

Rüyada kendisini aksak ve topal Görmek sanatini beceremeyip cüzzi bir malla geçindigine ve onunla yetindigine şeklinde yorum getirilir. Erkek olan bir kimse Rüyada topal bir kadin görse, eksik bir seye nail olur. Kadinin bu rüyayi görmesi de bunun aksinedir.

Rüyada aksaklık Görmek, yapmak istediği işten acizliğe yorumlanır.

Aksaklık Görmek, yolculuk ile de tabir olunur.

Rüyada sağ ayağının ağrıdığını veya kırıldığını Görmek, rüya sahibinin oğlunun hastalanacağına yorumlanır. Kızı olan kimsenin aynı rüyayı sol ayağında görmesi,
kızına talip çıkacağına ve onun da vermek istemesine yorumlanır.

Rüyada, ayaklarının birisinin diğerinden uzun olduğunu Görmek, uzak bir yolculuk ile tabir olunur.

Bazı kere de aksaklık, ömrün uzunluğuna, din ve ilmin çokluğuna yorumlanır.

Rüyada bir ayağını diğer ayağı üzerine koyup tek ayağıyla yürüdüğünü Görmek, malının yarısını gizlemeye, diğer yarısı ile de iş yapmaya yorumlanır
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Armut Yediğini Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

22 Yorum

 1. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 2. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 3. Rüyanız hayırlı olsun.

 4. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 5. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 6. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 7. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 8. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 9. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 10. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 11. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 12. Rüyanız hayırlı olsun.

 13. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 14. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 15. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 16. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 17. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 18. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 19. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 20. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 21. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 22. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir