A Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Aşçı Görmek

24

İslami rüya tabirleri, Rüyada Aşçı Görmek ne anlama gelir, Rüyada Aşçı Görmek dini yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Aşçı Görmek, Rüyada Aşçı Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Aşçı Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Aşçı Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Aşçı Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Aşçı Görmek İslami Rüya Tabiri

Sevince şeklinde yorum getirilir. Tren , uçak ya da gemi aşçısı Görmek bir yerden bir yere gitmeye, bir durumdan başka bir duruma intikale ya da bir gayeye ulaşmaya şeklinde yorum getirilir.

Bolluk, rahatlama ve mutluluğa işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Ayrıca ani bir yolculuğu da belirtebilir. Seyyar aşçı Görmek, durumunuzun değişeceğine veya taşınacağınıza; Aşçıyı kazan başında Görmek, evlenmek isteyenler için hayırlı kısmete, hastalar için hastalığın ilerlemesine yorulur. Aşçıyı evde Görmek, oturduğunuz evden daha iyi bir eve taşınmaya; Aşçı ile kavga etmek, dost ve komşular hakkında kötümser olmaya ve bundan zarar göreceğinize işaret olarak yorum getirilir.

Bolluk, rahatlama ve mutluluğa işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Ayrıca ani bir yolculuğu da belirtebilir. Seyyar aşçı Görmek, durumunuzun değişeceğine veya taşınacağınıza; Aşçıyı kazan başında Görmek, evlenmek isteyenler için hayırlı kısmete, hastalar için hastalığın ilerlemesine yorulur. Aşçıyı evde Görmek, oturduğunuz evden daha iyi bir eve taşınmaya; Aşçı ile kavga etmek, dost ve komşular hakkında kötümser olmaya ve bundan zarar göreceğinize işaret olarak yorum getirilir.

Rüyasında aşçıyla karşı karşıya kalan kimse türlü konudan kısmet sağlayacaktır.

Rüyada asçi Görmek haris bir adama işaret olarak yorumlanabilir, Ibn i Sirin e göre; güzel kokulu, temiz ve lezzetli bir sey pisirdigini gören hayir ve nimete erer. Bunun aksini gören, ser isler ve gururlanir. Rüya sahibi hasta ise iyilesmez, hastaligi artar. Cafer i Sadik a göre: Rüyada asçi, asilsiz ve faydasiz sözdür. Diğer rivayette de: Rüyada asçi Görmek, sevince işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Lokanta asçisini Görmek, faydali bir isle mesgul olmaya işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Gemi ve tren gibi yolcu tasiyan vasitalarin asçisini Görmek, bir yerden diger bir yere geçmeye veya bir halden diger bir hale intikal etmeye işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Evlenmek isteyen kimseler için Rüyada asçiyi Görmek, hayra işaret olarak yorumlanabilir. Hasta bir kimsenin asçiyi görmesi iyi degildir. Seker asçisi Görmek ilim, hikmet ve rizka şeklinde yorum getirilir, Çivit otunu pisireni Görmek, üzüntü ve kedere, zift ve kara sakiz pisireni Görmek de, elbiselere ve deniz yolculuguna çikmaya, nisadir pisireni Görmek ise, haram mal toplayip sarfetmeye şeklinde yorum getirilir, Yolcu asçisini Görmek, bir seye yaklasmaya ve bir yerden diger bir yere göçmeye veya bir halden diger bir hale intikal etmeye şeklinde yorum getirilir. Atesle pisiren her kisiyi Görmek, padisahin hizmetleri, hakimlerin yardimcilari ve sokak simsarlari gibi çok konusan, düsman sahibi ve serli kimselere şeklinde yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çiyan Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Ganimet Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

24 Yorum

 1. İnternette rüya tabirlerini aradığımda ilk bu siteye ulaşıyorum.

 2. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 3. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 4. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 5. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 6. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 7. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 8. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 9. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 10. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 11. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 12. Rüyanız hayırlı olsun.

 13. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 14. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 15. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 16. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 17. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 18. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 19. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 20. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 21. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 22. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 23. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 24. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir