A Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Asıldığını İdam Edildiğini Görmek

14

İslami rüya tabirleri, Rüyada Asıldığını İdam Edildiğini Görmek anlamı nedir, Rüyada Asıldığını İdam Edildiğini Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Asıldığını İdam Edildiğini Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Asıldığını İdam Edildiğini Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Asıldığını İdam Edildiğini Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Asıldığını İdam Edildiğini Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Asıldığını İdam Edildiğini Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Asıldığını İdam Edildiğini Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada asılmak ilim ehli için yöneticiliğe, Halk tabakasından birinin asılması gadre uğrama ya da gizli işlerin açığa çıkmasına, Bekar için evlenmeye, Bir meydanda asılmak, orada yönetici olmaya, Ölünün asılması ahirete faydası olmayacak dünyalığa delaleet eder.

Sizden üst seviyedeki birinin size yardım etmesi veya sizin başkasına iyilik yapmanızdır.

Sizden üst seviyedeki birinin size yardım etmesi veya sizin başkasına iyilik yapmanızdır.

Asildigini veya asilan bir kisiyi Görmek, büyük bir mertebeye ulasacagina işaret olarak yorumlanabilir. Asilmak seref ve ündür. Imam i Safi hazretleri hapsedilmisti. Orada imam Ali (R.A.) ile birlikte asildiklarini rüyasinda görmüs ve bunu bazi tabircilere söylemisti. Onlar “”Bu rüya sahibinin adi bu dünyada her yerde anilacak, ünü gökyüzünü dolduracak”” cevabini vermislerdi. Sonradan bu tamami ile çikmistir. Ebu Sait El Vaiz e göre: Rüyada asilmak üç sekilde görülebilir: Sagken asilmak, ölerek asilma, öldürülerek asilma. Rüyasinda diri olarak asildigini gören serefe nail olur. Ölerek asildigini gören, dünyada izzete ulasir. Öldürülerek asildigini gören yalanci üne erisir. Ne vakit asildigini bilmedigi halde kendisini asilmis olarak gören, elinden çikmis olan malini tekrar ele geçirir. Rivayet edildiğine göre, zenginler için asilmak fakirlige, fakirler için ise zenginlige işaret olarak yorumlanabilir. Asildigini gören tüccar ise muradina erer. Asildigini Görmek yolcu için hayirlidir. Asilanin etini yemek hayir sayilmaz. Kirmani ye göre (r.a): rüyasinda asildigini gören, devlet reisinden veya onun yerine geçenden büyük bir nimete ve sana ulasir. Devlet baskaninin kendisinin asilmasini emrettigini rüyasinda gören ondan büyük bir iyilik görür. Bir toplulugun kendisini astiklarini gören onlara baskan olup emreder, ihtiyar birinin kendisini astigini ve halkin da seyrettigini gören, o mahallin büyük bir kisisi olur. Kendisini astigini gören ve karsisinda akrabalarinin seyrettiklerini gören onlar tarafindan sevilir ve sözü de sayilir. Asildigi ve fakat ipi koparak düstügünü gören memur ise isinden atilir, zengin ise fakirlesir, fakir ise saygisini kaybeder, tüccar ise zarar eder. Diğer rivayette de: Rüyada asilmak, kisinin yüceligi ve nail olacagi memuriyettir. Rüyada ölü bulundugu halde yine idam edildigini gören kimse, dini bozulmakla beraber dünyada seref ve yücelige erisir. Hayatta oldugu halde asildigini gören kimse, dini bozulmadan yücelik, seref ve güce kavusur. Deniz yolculugunda bulunan bir kimse, Rüyada asildigini görse, onun hakkinda hayra işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Asilmak, fakirler hakkinda hayra ve gizli seylerin meydana çikmasina zenginler hakkinda ise, fenaliga ve islerinin bozulmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Evinde oturmak, isteyen ve bir tarata gitmekten korkan kimse hakkinda asilmak da, o kimsenin evinden ve memleketinden çikmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır.Bir baska rivayete göre ise;Rüyada asilmak, yücelik ve nail olacagi valiliktir. Bundan dolayi valilige ehil bir kimse Rüyada asildigini görse, vali olur.Asilarak öldügünü gören Kimse, valiligi esnasinda dini inançlari zayiflar.Asildiginda ölmeyip sag kalsa, bir vilayete dindar ve adaletli bir vali olur.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bayır Çıktığını Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Basma Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

14 Yorum

 1. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 2. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 3. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var harika

 4. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 5. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 6. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 7. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 8. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 9. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 10. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 11. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 12. Rüyanız hayırlı olsun.

 13. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 14. Rüyanız hayırlı olsun.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.