A Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Ayva Yediğini Görmek

24

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Ayva Yediğini Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Ayva Yediğini Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Ayva Yediğini Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Ayva Yediğini Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Ayva Yediğini Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Ayva Yediğini Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Ayva Yediğini Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Ayva Yediğini Görmek Dini Rüya Tabiri

Hasta için sıhhate, Sağlıklı kimse için hidayete, tüccar için kazanca, Ham Ayva hastalık ve hoş olmayan işlere, Olgun ayva güzel, ünlü bir kadına, Kadının ayva yemesi güzel bir çocuğu olmasına, Ayva kompostosu ve reçeli kolay elde edilen rızka delalet edder.

Rüyada ayva Görmek, kişinin içinde bulunduğu duruma göre, hastalık, hastalıktan kurtuluş, yolculuk, doğum, işte başarı ve kazancı işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada ayva Görmek, içinde bulunulan durma göre hastalık, hastalıktan kurtuluş, yolculuk, doğum, işte başarı ve kazancı işaret ettiği şeklinde yorumlanır.Ayva ağacı, faydasız bir arkadaşlığa;ayva sıkmak, kazançlı bir iş gezisi sonucunda para kazanmaya işaret olarak yorum getirilir.

Rüyada görülen Ayva, henüz gelişmemiş iş, ileride gelecek kısmettir. Sapsarı ayva ise hastalık olarak yorumlanır.

Rüyada ayva Görmek zahmetli uzun bir yolculuga ve bir rivayet göre de hayir ve menfaate, bazilarina göre de çocugu olacagina yorum getirilir. Diğer rivayette de: Rüyasinda ayva yedigini gören kimsenin çok sevdigi birinin ölümünü duyacagina, ayva satin aldigini gören bir kimsenin ise, çok güzel bir kizi olacagina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada ayva agacindan ayva toplamak çok seyahate çikmaya, karli ticaret yapmaya veya hamile kadinin çok güzel yüzlü çocuk dogurmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen ayva, hastaliktir. Hasta olan bir kimse Rüyada ayva yedigini görse sifa bulur. Rüyada bir ayva siktigini gören kimse ticaret maksadiyla bir yere yolculuga çikar ve orada çokça Kar eder. Bazi tabirciler, Rüyada ayva Görmek iyi bulmuyor. Rüyada görülen ayva, hastaliktir. Hasta olan bir kimse Rüyada ayva yedigini görse sifa bulur. Vali ise valiliginden dolayi maksadina nail olur. Sihhat ve afiyette ise hidayete kavusur. Tüccar ise kazanç saglar. Rüyada bir ayva siktigini gören kimse ticaret maksadiyla bir yere yolculuga çikar ve orada çokça kar eder. Bazi tabirciler, Rüyada ayva Görmek hos degildir, çünkü onun tabiati tutucudur, dediler. Yesil ayva sari olan ayvadan hayirlidir. Ayva iyi bir yere yolculuk yapmaya şeklinde yorum getirilir. Bazen de ayva tabiatinin tutucu olmasindan dolayi cimrilige ve sirlari muhafaza etmeye şeklinde yorum getirilir. Ayva, güzel ve sani yüce bir kadina şeklinde yorum getirilir. Ayva görmeyi tabircilerin ekserisi iyi görmemis, sariligindan ve tutucu olmasindan dolayi hastaliktir, demislerdir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Aza Noksanlığı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Abluka Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

24 Yorum

 1. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 2. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 3. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 4. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 5. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 6. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 7. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 8. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 9. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 10. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 11. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 12. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 13. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 14. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 15. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 16. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 17. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 18. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 19. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 20. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 21. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 22. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 23. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 24. Rüyanız hayırlı olsun.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir