B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Basamak Atladığını Görmek

29

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Basamak Atladığını Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Basamak Atladığını Görmek dini yorumu, Rüyada Basamak Atladığını Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Basamak Atladığını Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Basamak Atladığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Basamak Atladığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Basamak Atladığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Basamak Atladığını Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada basamak çıkmak, Basamaktan çıkmak yakın bir gelecekte hayatın düzene girmesine basamakta oturmak ise şansın bir süre daha kapalı kalmasına işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Basamaktan çıkmak yakın bir gelecekte hayatın düzene girmesine basamakta oturmak ise şansın bir süre daha kapalı kalmasına işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında basamak çıkan kimse başarı elde eder. Basamakta durduğunu ve başkalarının daha aşağıda kaldığını gören kişi, toplumda iyi bir yere sahip olur. Basamak indiğini gören kişi ise fırsat kaçırarak, güç duruma düşebilir. Basamaktan düşen kişi ise işini veya gelirini kaybeder.

Rüyada basamaktan çikmak veya inmek, is ve Aile hayatinizda çesitli engellerle karsilasacaginiza, fakat bun lari çok kisa zamanda atlatacaginiza işaret olarak yorumlanabilir. Basamakta oturdugunuzu Görmek, kisa bir zaman için talihinizin ve sansinizin döndügüne şeklinde yorum getirilir. Diğer rivayette de: Rüyada merdiven basamaklanm Görmek, yücelmenin sebeplerine, dünya ve ahirete yönelmenin vesilelerine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Merdiven basamaklan, mühlet vermeye, hileye ve derece derece bir seye yaklasmaya. Bazen de merdiven basamaklan, yolcunun duraklarina veya zaman zaman konaklayacagi yerlere işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bazen de merdiven basamagi, evin hizmetçisine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse bilinmiyen bir basamaga çiktigini görse, eger sonuna gelmis ve kendisi de hasta ise ölür. Yüksek bir çardagin en yukarisina çiktigini gören kimse Cennetin en yüksek derecesine vasil olur. Onun yüksek yerine çikmaksizin biraz asagida durduruldugunu görse, ölümden sonra Cennetin yüksek derecelerine çikmaktan men edilir. Merdiven basamaklanndan indigini gören kimse yolcu ise yolculuktan döner. Dertli ve hastalikli hanimi varsa onun ölmesiyle ondan aynlir. Eger indigi yer camii, sulak, yesillik ve güzel kokulu bir yer ise, o kimse Müslümanliga sarilip tevbe ve istigfar ederek bulundugu halden döner. Eger indigi yer anlatiyerlerin ziddi olursa, o kimsenin derece derece helaka yaklasmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Eger basamaklar kerpiçten olursa rüya güzeldir. Kiremit ve tugla gibi seylerden olursa rüya çirkindir. Bazilari da, merdiven basamaklari hayirli amellerdir ki, onun birincisi namaz, ikincisi oruç, üçüncüsü zekat, dördüncüsü sadaka, besincisi hacc, altincisi cihat ve yedincisi Kur an dir, dediler. Merdivenin basamaklari kiremitten olursa bunda hayir yoktur. Merdivenin ayaklari tastan olursa kalb katiligi ile beraber yüksekliktir. Agaçtan olursa nifak ve gösteris ile beraber yüksekliktir. Eger altindan olursa rüya sahibi devlet servete ve bolluga nail olur. Eger gümüsten olursa her basamagin adedince serefe nail olur. Bakirdan veya tunçtan olursa dünya metaina nail olur.

Merdiven basamaklarina çiktigini gören kimse kendisiyle yükselecegi kadar anlayis ve zekaya sahip olur. Bazilari da, merdiven basamagi ibadet eden zahid bir kimsedir. Yapilmis basamaklar islerin kolayligina, agaçtan yapilmis merdiven basamaklari bazen, iste sebata ve gizlemeyi arzu ettigi bir seyi gizlemeye işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada basamaklardan yukanya çikmak, azar azar nail olunacak yükseklik ve Cennetteki derecedir. Sayarak merdiven basamaklarina çiktigini gören kimse o basamaklann saytsi kadar hayat sürer. Bes basamak, bes vakit namazdir. Basamaklarda meydana gelen kusur ve noksanlik, namazda meydana gelen noksanliktir. Rüyada basamaktan çikmak veya inmek, is ve aile hayatinizda çesitli engellerle karsilasacaginiza, fakat bunlari çok kisa zamanda atlatacaginiza işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Basamaktan yukanya çikmak, yükseklige, rütbeye ve servete asagiya inmek ise bunlarin aksine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. ilim ve takva sahibinin basamakla yukanya çiktigini gönnest Allah nezdinde mertebesinin yükselecegine işaret olarak yorumlanabilir.

Bir kimsenin Rüyada basamaktan çıktığını veya indiğini görmesi, eğer iş sahibi ise, iş hayatında çeşitli engellerle karşılaşmaya işaret olarak yorum getirilir.

Basamakta oturduğunu Görmek, kısa bir müddet için şansın döndüğüne yorumlanır
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mühür Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Anjin Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

29 Yorum

 1. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 2. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 3. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var. Harika.

 4. Rüyalarımı İmam Nablusi’nin yorumlarına göre değerlendirdim.

 5. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 6. İslami Rüya Tabirleri yazınca Google’da bu site dikkatimi çekti. Çok güzel site.

 7. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 8. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 9. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 10. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 11. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 12. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 13. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 14. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 15. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 16. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 17. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 18. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 19. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 20. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 21. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 22. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 23. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 24. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 25. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 26. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 27. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 28. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 29. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir