B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Başörtüsü Diktiğini Görmek

22

İslami rüya tabirleri, Rüyada Başörtüsü Diktiğini Görmek anlamı nedir, Rüyada Başörtüsü Diktiğini Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Başörtüsü Diktiğini Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Başörtüsü Diktiğini Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Başörtüsü Diktiğini Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Başörtüsü Diktiğini Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Başörtüsü Diktiğini Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Başörtüsü Diktiğini Görmek İslami Rüya Tabiri

Rüyada Başörtüsü takmak, Rüyada başörtü Görmek İffetli kadına, uzun ömürlü kiz çocuğuna , Temiz ve yeni başörtüsü varlıklı ve iyi kocaya, Eski ve yamalı başörtüsü yoksul kocaya, Başörtüsünün herkesin içinde açılması hata işlemeye, Başörtüsünün uçması eşten ayrılmaya, onun geri gelmesi ayrıldığı kocannın ona geri dönmesine şeklinde yorum getirilir. ( Ayrıca Bakınız; Örtü, Örtmek Örtünmek.)

Rüyasında başına bir başörtüsü, takan kız hemen evlenir. Yeşil eşarp, mutlu bir aşk evliliği, kırmızı, beyaz, siyah baş örtüleri ani evlilik anlamına gelir. Mor eşarp tanınmış önemli bir evliliktir. Ancak gri, bej ve rengi güzel olmayanlar ise evliliğin mutluluk getirmeyeceğini bildirir.

Rüyasında başına bir başörtüsü, takan kız hemen evlenir. Yeşil eşarp, mutlu bir aşk evliliği, kırmızı, beyaz, siyah baş örtüleri ani evlilik anlamına gelir. Mor eşarp tanınmış önemli bir evliliktir. Ancak gri, bej ve rengi güzel olmayanlar ise evliliğin mutluluk getirmeyeceğini bildirir.

Rüyasında başörtüsü takan bekar kız, hemen evlenir. Eşarbın rengi evliliğin iyi veya kötü olacağına işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Başından eşarbı çıkarmak, iş hayatına atılacağına veya ayrılığa yorulur.

Rüyanizda basörtü Görmek, halinizden memnun ve kanaatkar bir kimse oldugunuza işaret olarak yorumlanabilir. Basiniza basörtüsü örttügünüzü Görmek, etrafinizdaki kimselerle daima iyi geçindiginizi ve onlarin da size karsi saygili olduklarini gösterir. Basörtüsü diktiginizi Görmek ise, yeni dostluklar kuracaginiza ve bundan büyük faydalar elde edeceginize şeklinde yorum getirilir. Diğer rivayette de: Rüyada görülen basörtüsü, hanimin kocasidir. Basörtüsünün genisligi kocanin müsamahasma ve halinin iyiligine, sikiligi malinin çokluguna beyazligi da kocanin din ve rütbesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada bas örtüsü Görmek, rüya sahibinin nail olacagi kanaate işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kadin Rüyada, basinda kumastan bir esarp yahut bir elbise oldugunu görse, onun düsmanlari kocasi ile aralarim sogutmak arzusunda bulunurlar. Basörtüsü siyah ve eski olursa, kocasinin fakir ve akli az olmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Basörtüsünde meydana gelecek fenalik, kadinin kocasi hakkinda erisecek musibet ve kederdir. Eger kadinin kocasi yoksa, meydana gelecek fenalik kadinin malina gelecek zarar, yahut kiz kardesi veya amcasi gibi islerine bakan kimseye erisecek bir musibettir. Erkek birisi rüyasinda basma basörtüsü örttügünü görse, hizmetçi bir kadin bulur. Basörtüsünü bir cemaat içinde açtigini gören kadin, utanma ve hayasmi giderecegi bir musibete müptela olur. Bir kadin, basörtüsünün basindan gittigini görse, kocasindan ayrilir. Basörtüsünün yine basma geldigini görse, kocasi yine ona döner.

Rüyasında başına bir örtü, eşarp vb takan kız hemen evlenir. Evliliğin türünü de eşarbın rengi belirler. Yeşil eşarp, mutlu bir aşk evliliği, kırmızı, beyaz, siyah baş örtüleri ani evlilik anlamına gelir. Mor eşarp tanınmış önemli bir evliliktir. Ancak gri, bej ve rengi güzel olmayanlar ise evliliğin beklendiği gibi olmayacağını bildirir.

Rüyasında başına bir örtü, eşarp vb takan kız hemen evlenir. Evliliğin türünü de eşarbın rengi belirler. Yeşil eşarp, mutlu bir aşk evliliği, kırmızı, beyaz, siyah baş örtüleri ani evlilik anlamına gelir. Mor eşarp tanınmış önemli bir evliliktir.

Malûmdur ki, başörtüsü hanımların ziynetidir. Rüyada görülen
başörtüsü, hanımın efendisine yorumlanır.

Rüyada başörtüsünün genişlediğini Görmek, kocanın halinin genişliğine işaret olarak yorum getirilir. Keza başörtüsünün sıkılığı kocanın
malının çokluğuna, beyazlığı da din ve rütbesine yorumlanır.

Rüyada başına tas giydiğini Görmek, nefsin kötü ve çirkin arzularından muhafaza edileceğine alâmettir.

Başına çelikten tolga giydiğini Görmek; kuvvet, izzet, makam ve ikbal ile tabir olunur.

Kirmani demiştir ki:

“- Rüyada başa giyilen taç, evlada işaret olarak yorum getirilir. Çünkü evlât baba için taç gibi kıymetlidir.'”

Bir kadının Rüyada başörtüsünün başından gittiğini görmesi, kendisi hakkında hayra alâmet değildir.

Bir erkek Rüyada başına başörtüsü örttüğünü görse, bu hizmetçi ile tabir olunur.

Başını tül ile örttüğünü Görmek, tevazu ve iyi kalbliliğe işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Şampuan Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Kaçak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

22 Yorum

 1. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 2. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 3. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 4. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 5. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 6. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 7. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 8. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 9. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 10. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 11. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 12. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 13. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 14. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 15. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 16. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 17. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 18. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 19. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 20. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 21. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 22. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir