B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Baykuş Görmek

19

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Baykuş Görmek ne anlama gelir, Rüyada Baykuş Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Baykuş Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Baykuş Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Baykuş Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Baykuş Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Baykuş Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Baykuş Görmek Dini Rüya Tabiri

gündüz vakti gelip evinizin üstünde öterse ve aynı Gün gece yarısı ve gün ışımaya bir Saat kala gelipte tekrar tekrar ulursa; kendi evinizden birini veya bir sevdiğinizi kaybedeceğinize işaret olarak yorum getirilir.

herhangi bir sokakta ve bir Ağaç üzerinde uluyorsa; o sokakta kesinlikle yangın çıkacağına işaret olarak yorum getirilir.

üç kere ötmesi; Hiçbir zarar ve tehlike ifade etmez.Ama üç kere öttükten sonra iki defa daha öterse yakınlardan herhangi birinin felakete uğrayacağına işaret olarak yorum getirilir.

uluduğu gece eğer ayışığı varsa; hiçbir felaket söz konusu değildir.

Baykuş sesi duymak, yakında bir ölü haberi alacağınızı ya da uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü haber alacağınız anlamına gelir. Ağaçta duran bir baykuş düşmanlarınız olduğuna işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada baykuşun bağırdığını Görmek, ölüme, baykuş öldürmek, bir tehlike atlatabileceğine dikkat etmek gerektiğine, düşmanları yenmeye, baykuşu evinde Görmek, evde birisinin hastalanacağına ve zor iyleşeceğine, Dişi baykuş, düşmana, işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Atlet Koşucu Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Hizmetçi Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

19 Yorum

 1. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 2. Slm ben Sarvan Frankfurt, Almanyadan. Nisanlim bi tuhaf ruya gordü, anlami cikartmayi calisiyorum, insallah yardimci ola bilirsiniz. Evdeyken bi bayküs pencerenin arkasinda gördü, yani disardaydi. Sonra o baykus iceriye geldi ve bi insan bebegi oldu. Nisanlim bebegin ellerini tutu ve annesi cagrdi. Nisaim ruyada biliyordu o bebek baykus oldugu ve elleri birakirsa saldiricak ona. Ginede güzel birsey gibi gördü ve dedigim gibi annesi cardi, görsün diye. Yani güzel bebegi görsün.

  Anlami bilsek cok güzel olur, yardiminiz icin simdiden tesekkür ediyorum.

 3. Rüyamda apartman gibi bir yerdeydim.Apartmanın içinde açık bir kabin vardı. Apartmanın diğer kapısı açıktı ve orda bir köperk vardı. Apartmanın kapısından içeri girdim ve karşı kapıda bir köpek vardı beyaz baykuş kanadıyla beni o kabine sokmak istedi ama ben girmedim. Köpek içeri girmesin diye kapıyı kapatacaktım. Ama köpek bana saldırdı. Zıpladım. Ama köpek beni altımdan yakaladı ve organlarım döküldü. Bilinç kaybı yaşadım. Ve öldüm. Lütfen yardım edin bu ne demek ? Ne anlama geliyor ? Cevap verirseniz çok mesut olurum

 4. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 5. Ben baykuşu bir akrabamın omuzunda gördüm. bi kaç kişi bi odada toplanmıştık. Test gibi bişey yapcaktık. baykuş ışığı kapatınca insanın yüzüne gelip gözle ilgili bişey yapıyormuş gibi bir düşünce vardı. rüyada varsayılan bir algıı. ışığı kapattık. omuzunda oturduğu kadın başını açtı bana verdi örtüleri.ve bekledik. baykuş onun yüzüne döndü. tam küçük elleriyle bişey yapacaktı ki, kadın tutttı baykuşu, ay sen ne kadar tatlısın böyle, diyerek sevmeye başladı. şimdi konu baykuş olunca korkmaya başladım.. saat gece 1.30 gibi gördüm.nedir bu rüyanın anlamı? yardımcı olursanız çok çok sevinirim. iyi akşamlar.

 6. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 7. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 8. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 9. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 10. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 11. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 12. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 13. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 14. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 15. Baykusun olmesi ne demk?

 16. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 17. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 18. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir