B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Baykuş Sesi Duymak Görmek

18

İslami rüya tabirleri, Rüyada Baykuş Sesi Duymak Görmek anlamı nedir, Rüyada Baykuş Sesi Duymak Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, İslami rüya tabiri Rüyada Baykuş Sesi Duymak Görmek, Rüyada Baykuş Sesi Duymak Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Baykuş Sesi Duymak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Baykuş Sesi Duymak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Baykuş Sesi Duymak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Baykuş Sesi Duymak Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada başkuş Görmek, zalim ve cebbar bir sultan ile tabir olunur. Yine baykuş, kapı kapı dolaşan ve haram mal kazanan hırsıza da işaret olarak yorum getirilir.

Rüyada baykuş Görmek, Despot yöneticiye, işi pişkinliğe vuran hırsıza, tembelliğe, hilekar insana şeklinde yorum getirilir. Baykuş, onu gören kimse için hayasız kadına, kötü söze şeklinde yorum getirilir.

Rüyada öten bir baykuş Görmek, çevrenizden bazı kişilerin sizi çekemediği ve hakkınızda kötü konuştuğunu belirtir. Eğer baykuş ötmüyorsa veya Canlı değilse, işinizde başarıyı belirtir.

Baykuş sesi duymak, yakında bir ölü haberi alacağınızı ya da uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü haber alacağınızı anlatır. Rüyada öten bir baykuş Görmek, bazı insanların sizi kıskandığını ve arkanızdan kötü konuştuğunu belirtir. Eğer baykuş ötmüyorsa veya canlı değilse, işinizde başarı elde edeceksiniz demektir. Ağaçta duran bir baykuş düşman sahibi olduğunuz anlamındadır.

Baykuş sesi duymak yakında bir ölü haberi alacağınızın işaretidir. Bu rüya, uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü bir haber alacağınız şeklinde de yorumlanır.

Rüyada baykuş Görmek, kötü haber, uğursuzluk, dert ve kederdir. Baykuş, evin yanında veya tepesinde ise evle ilgili bir felaketi haber verir. Baykuş ayrıca kötü göz ve nazar değmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada öten bir baykus Görmek, sizi çekeme yen meslek arkadaslarinizin, sizi kötülemeye çalistiklarina yo rumlanir. Bir yerde, süs olarak kullanilan ve içi doldurulmus bir baykus Görmek, gerek oturdugunuz yerde, gerek isyerinizde çok daha parlak bir gelecege aday oldugunuzu gösterir. Rivayet edildiğine göre; baykus, hirsiz, inatçi, ugursuz, bir adam olarak yorum getirilir. Eti de böyle bir adamin mali ile, yavrusu da öy le bir evlat ile tabir edilir. Her ne sekil ve suretle olursa olsun, rü yada baykus Görmek, tutmak veya almak hayirli degildir. Diğer rivayette de: Rüyada baykus Görmek, zalim bir devlet adamina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Baykus, iste olan tembellige, korkunun gitmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Disi baykus, kendisinde hayir olmayan hain ve hilekar bir insandir. Disi bir baykusun evine düstügünü gören kimseye, bir ölüm haberi gelir. Baykus, kapi aralarinda gezen ve haram mal kazanan hirsizlara işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Baykus ayriliga, vahsete, mamur yerlerin harab olmasina ve kötü söz söylemeye işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bazi tabirciler, Rüyada baykus Görmek, onu gören kimse için ahlaksiz bir kadina işaret ettiği şeklinde yorumlanır, demislerdir.

Baykuş sesi duymak, yakında bir ölü haberi alacağınızı ya da uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü haber alacağınız anlamına gelir. Ağaçta duran bir baykuş düşmanlarınız olduğuna işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada baykuş öldürmek:
Rüyada baykuşun bağırdığını Görmek, ölüme, baykuş öldürmek, bir tehlike atlatabileceğine dikkat etmek gerektiğine, düşmanları yenmeye, baykuşu evinde Görmek, evde birisinin hastalanacağına ve zor iyleşeceğine, Dişi baykuş, düşmana, işaret olarak yorum getirilir.

Seyyid Süleyman demiştir ki:
“- Her ne şekil ve surette olursa olsun baykuş Görmek, tutmak, almak hayır değildir.

Rüyada Baykuşun sesini duymak fena ve uğursuz bir haber almaya yorumlanır.

Rüyada Baykuşun geldiğini Görmek, ecelin yaklaştığına ve ölümün kapıda olduğuna işaret olarak yorum getirilir.”

Rüyada Dişi baykuşu Görmek, kendisine asla hayır olmayan hain ve hilekâr bir adama yorumlanır.

Yine baykuş Görmek, vahşete, mamur yerlerin harab olmasına ve kötü sözlerin meydan bulmasına işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada İbrahim (a.s.)In makamı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Cinayet Sanığı Olduğunu Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

18 Yorum

 1. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 2. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 3. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 4. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 5. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 6. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 7. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 8. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 9. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 10. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 11. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 12. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 13. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 14. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 15. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 16. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 17. Rüyanız hayırlı olsun.

 18. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir