B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bebek Canlı Görmek

17

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Bebek Canlı Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Bebek Canlı Görmek dini yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Bebek Canlı Görmek, Rüyada Bebek Canlı Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Bebek Canlı Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Bebek Canlı Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Bebek Canlı Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Bebek Canlı Görmek İslami Rüya Yorumu

Yeni doğmuş çocuk Bebek üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya, Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi.

Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine şeklinde yorum getirilir. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Doğum, Beşik, Çocuk. )Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işaret olarak yorum getirilir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işaret olarak yorum getirilir.

Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işaret olarak yorum getirilir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek Görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işaret olarak yorum getirilir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun.

Rüyada bebek, iyi habere işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.

Rüyada bebek Görmek kısmet açıklığına, sansa işaret olarak yorum getirilir. Rüyasında bir bebeği sevip okşadığını Görmek, beklemediği bir yerden bir haber alacağına; bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalıştığını Görmek, bir ticaretten kazanç için uğraştığına; bir bebeği bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmiş olarak bulduğunu Görmek, uzak akrabasından beklemediği bir mirasa konacağına; bir bebeğin beşiğini salladığını Görmek, bir ise girip mutlu olacağına işaret olarak yorum getirilir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada erkek çocuk Görmek müjdeye işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada kız çocuğu Görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Kız çocuğunu Görmek, sevinçli bir isle karşılaşılacağına işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Beğenmek Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Buruç Suresi Okumak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

17 Yorum

 1. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 2. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 3. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 4. Rüyanız hayırlı olsun.

 5. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 6. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 7. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 8. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 9. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 10. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 11. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 12. Rüyanız hayırlı olsun.

 13. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 14. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 15. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 16. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 17. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir