B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Beşik Aldığını Görmek

15

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Beşik Aldığını Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Beşik Aldığını Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, İslami rüya tabiri Rüyada Beşik Aldığını Görmek, Rüyada Beşik Aldığını Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Beşik Aldığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Beşik Aldığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Beşik Aldığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Beşik Aldığını Görmek İslami Rüya Tabiri

Bekar için sevince, kadın için çocuğa, İçinde uyuyan yetişkin insan için dar eve, Beşik satın almak ya da sevinçle içinde bulunmak rahatlığa, şefkatli kadına, oğul evladına şeklinde yorum getirilir.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorumlanır. Beşik sallamak ise hastalığın habercisidir.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorumlanır. Beşik sallamak ise hastalığın habercisidir.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yattığını gördüyseniz zenginliğe ve şansa işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Beşiği sallamak ise hastalığın habercisidir.

Yeni ve başarı verecek bir konudur. Veya bir meslekle ilgili müjde de olabilir.

Rüyada bir besik yaptigini veya satin aldigini ya hut birinin kendine bir besik hediye ettigini gören, eger erkek veya kadin, bekarsa evlenir, evli ise bir çocugu olur. Bir besigi sattigini veya diger birine verdigini yahut kirip attigini gören, erkekse karisini bosar, kadinsa kocasindan ayrilir, yahut çocugunu evinden kovar. Süleyman El Hüseyniye göre; Rüyada besik yapmak, al mak, kendisine hediye edilmek hayirdir. Ese, evlada şeklinde yorum getirilir. Besigi kirmak, satmak ve baskasina vermek hayirli degildir. Çün kü bosanmaga, ayrilmaga evladina karsi sefkatsizlige işaret olarak yorumlanabilir. Aldigi veya yaptigi besik madenden ise, her ne madenden olursa olsun, dogacak çocuk erkek; besik tahtadan ise kizdir. Besigin kendi kendine kirildigini Görmek, çocugunun ölümüne; yapmakta oldugu besigi tamamlayamadigini Görmek, karisinin ayrilacagina delildir. Bir çocugu besige yatirip salladigini gören, evlat ve ailesine iyi davranip hizmet ve yardimda bulunur. Çocugu besikten çi kardigini gören, ailesine ve akrabalarina karsi hizmet ve yardim da ve onlara karsi gösterdigi sefkatte kusur eder. Kendisini besikte görmesi veya besigi satin almasi onun, ayeti kerime isaretince, hayir ve berekete kavusacagina, eliyle birçok hayrat ve iyilikte bulunacagi anlamina gelir. Besik bazen de huzur içinde bir aileye veya sefkatli bir anneye de işaret olarak yorumlanabilir. Besik erkek için tasa, hüzün ve hapistir. Besikte uyu mak, darlik içinde bulunan bir aileye, bekar için evlenmeye, kadin için çocuga yorum getirilir. Rivayet edildiğine göre; rüyasinda besik gören evli ise esi gebe kalir, esi hamile ise erkek çocuk dogurur. Bir besikte oldugunu ve salsallandigini gören, çocuk tabiatli olup küçük çocuklar gibi hareket eder. Bir besigi salladigini gören, çocugunu iyi yetistirmege çali sir. Es Salimî ye göre; besik Görmek, sevinçle yorum getirilir. Kim oldugu bilinmeyen ve üzerinde yatak bulunan bir besik Görmek hayirlidir. Diğer rivayette de: Rüyada bir besik satin aldigini veya besikte oldugunu gören kimse, hayir ve berekete nail olur. Kendi eliyle hayir ve iyilik meydana gelir. Bazi töbirciler, bu rüya rahatliga, erkek çocuga, sefkatli bir kadina ve küçük çocuga işaret ettiği şeklinde yorumlanır, dediler. Besik, erkekler için üzüntü veya hapis yahut Rüyada besikte uyuyan kimse için dar bir evdir. Besik, bekar için sevinç, kadin için çocuktur. Bazen besik Görmek, üzüntü, keder, sikinti ve aglamaya işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bazende besik, türkü söylenip raks edilecek yeriere işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bazen besik düsmanlik, mücadele ve münakasa yapmaya, bazen de ceset ve tabuta işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yattığını gördüyseniz, bu, zenginliğe ve şansa işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Beşiği sallamak ise hastalığın habercisidir.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yattığını gördüyseniz, bu, zenginliğe ve şansa işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Beşiği sallamak ise hastalığın habercisidir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Büro Malzemeleri Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Bükücü Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

15 Yorum

 1. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 2. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini her gün takip ediyorum.

 3. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 4. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 5. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 6. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 7. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 8. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 9. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 10. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 11. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 12. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 13. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 14. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 15. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir