B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bıçakladığını Görmek

25

İslami rüya tabirleri, Rüyada Bıçakladığını Görmek anlamı nedir, Rüyada Bıçakladığını Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Bıçakladığını Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Bıçakladığını Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Bıçakladığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Bıçakladığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Bıçakladığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Bıçakladığını Görmek Dini Rüya Tabiri

Hizmetçi, yardımcı ve arkadaştır. Keskin bıçak çalışkan hizmetçiye, akıllı yardımcıya ve faydalı arkadaşa; kör bıçak bunların tersine, kadının gördüğü bıçak onun sevğidi erkeğe, Erkeğin gördüğü bıçak mal ve güçe, Bıçak yutmak oğul evladından gelecek iyilliğe, Hamile kadının ve onun kocasının gördüğü bıçak erkek çocuğa, Mahkemesi olan kişinin elindeki bıçak sağlam delile, Bıçağın eli kesmesi şaşkınlık uyandıracak bir duruma, Büyük bıçak rızık ve hayra, Bıçağın kapalı olması ya da kılıfında bulunması zelil olmaya, yalancı şahitliğe, Kalem açacak bıçak yazma istidadı olan evlada yahut hesap yapmaya, Bıçağı bilemek bir iş için gayrete gelmeye, çocuk terbiyecisine yahut insanlara çalışmayı öğütleyen birine şeklinde yorum getirilir. ( Ayrıca Bakınız; Bileği Taşı.)

Rüyada elinde bıçak Görmek, güç ve varlığın sürekli olacağına, bıçakla birşey kesmek, eline maddi kazanç geçeceğine işaret olarak yorum getirilir.

Kavganın ve ayrılığın işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda zarar edeceğinizin habercisidir. Rüyada elinde bıçak tutmak, güç ve zenginliğin sürekli olacağına, bıçakla bir şey kesmek, eline para geçeceğine işaret olarak yorum getirilir. Bıçak kaybetmek veya saklamak olası tehlikelerden kurtulacağınıza işaret olarak yorum getirilir. Bıçağı kırmak işlerin yolunda gitmesi, bıçak taşımak insanlardan zarar görmemek için dikkatli olmanız gerektiğine, ölümle burunu buruna gelebileceğinize işaret olarak yorum getirilir.

Rüyada bıçak Görmek, kavganın ve ayrılığın işaretidir. Bu rüya, iş hayatında zarara uğrayacağınız şeklinde de yorumlanır.

Rüyasında elinde bıcak olduğunu gören kişi yükselir ve mevki sahibi olur. Bıçak başkasından alınırsa kişinin yardım alarak iş sahibi olacağına işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Genellikle biçak, ayriliga yorum getirilir. Rüyasinda biçakla bir sey kestigini Görmek, yolculuga çikacagina, biçak biledigini Görmek, bir yere gitmek için hazirlik yaptigina; biçakla bir sey kesmek istedigi halde biçagin o seyi kesmedigini Görmek, te sebbüs ettigi bir isi basaramayacagina işaret olarak yorumlanabilir. Rivayet edildiğine göre; biçak Görmek kuvvet ve kudretinin devamli olacagina, biçakla bir sey kesmek, eline geçecek mal ve para olarak yorum getirilir. Bazilarina göre: Rüyada biçak evlat ile kini ise es ile tabir olunur. Elinde kendisine ait bir biçak oldugunu Görmek basaridir. Elinde bir biçakla bir is gördügünü Görmek, yapacagi bir isten vazgeçtigine şeklinde yorum getirilir. Rüyasinda kendisine bir biçak verildigini gören, bir kisi ile dostluk kurar. Rivayet edildiğine göre kendisi ne yardimci olacak bir çocugu dünyaya gelir. Diğer rivayette de: Kasap biçagi, kasaba Asker biçagi da, güç ve hizmete işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Biçak, delildir. Bazi tabirciler, biçak gören kimse, kendi hizmetçisi ve adamiyla kuvvet ve mala nail olur, dediler. Biçagi yuttugunu gören kimse, oglunun malini yer. Rüyada görülen biçak, hamile hanimi olan kimse için erkek çocuktur. Mahkemede bulunan kimse, Rüyada elinde bir biçagin oldugunu görse, düsmanina galip gelir ve delil getirmekle davasini isbat eder. Çünkü biçak, düsmani defeden silah aletlerindendir. Kendisinden baska silah olmayan bir adam, kendisine biçak verildigini görse, bir çocuk yahut erkek kardes sahibi olur. Eger böyle bir çocuk ve kardes beklemiyorsa, iyiliklerle karsilasir. Kendisinin biçakla kesildigini gören kimse, kus, hayvan veya biçakla bogazlanan bir hayvana saldinsindan dolayi hesaba çekilir. Elini biçakla kestigini gören kimse, hayrette kalacagi taaccub edecegi bir sey görür. Biçak kazandigini gören kimse, bekar ise evlenir, eger hanimi hamile ise dogum yapar. Rüyada gördügü biçakla beraber erkekligi teyid edecek bir sey de varsa, dogacak çocuk erkek olur. Erkekligi teyid edecek bir sey yoksa, dogacak çocuk kizdir. Kargi ve süngü gibilerin tabiri de biçak gibidir. Bazi tabirciler Rüyada görülen biçak, dil ve hizmetçi bir kadinla tabir edilir. Bazen de biçak Görmek, rizik ve geçiminin iyi gitmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır dediler.

Kavganın ve ayrılığın işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda zarara uğrayacağınız anlamındadır.

Kavganın ve ayrılığın işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda zarara uğrayacağınız anlamındadır.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Akardam Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Hor ve hakir Görmek olmak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

25 Yorum

 1. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 2. İslami Rüya Tabirleri yazınca Google’da bu site dikkatimi çekti. Çok güzel site.

 3. Rüyamda eşimin beni aldattığını öğrenince eşimin cinsel organını kesiyorum sonrada kestiğim parça eriyip kayboluyor ama hiç kan yoktu sonrada sağ ve sol dan böbrek hizasını bıçakladığımı gördüm gene kan çıkmadı sadece altındaki eşofmanında bir iki damla kan lekesi farkettim ben yorumlayamadım lütfen yardımcı olun

 4. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 5. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 6. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 7. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 8. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 9. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 10. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 11. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 12. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 13. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 14. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 15. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 16. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 17. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 18. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 19. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 20. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 21. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 22. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 23. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 24. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 25. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir