B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bilezik Aldığını Görmek

24

İslami rüya tabirleri, Rüyada Bilezik Aldığını Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Bilezik Aldığını Görmek dini yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Bilezik Aldığını Görmek, Rüyada Bilezik Aldığını Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Bilezik Aldığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Bilezik Aldığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Bilezik Aldığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Bilezik Aldığını Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada bilezik Görmek; hayirli islere ve erkek cocuga, ölüde bilezik Görmek; ölenin ruhunun huzur icinde olduguna bilezigi kolda Görmek; merak ve sikintiya, bilezigi kolundan cikarmak; dostlarinizla aranizin acilacagina, bilezigi kirmak; hastaliga tutulmaya ve fakirlik cekmeye işaret olarak yorumlanabilir.

bir erkegin, Rüyada elinde bir bilezik bulundugunu görmesi, onun elinin darligina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. eger elinde altin veya gümüsten birtakim bileziklerin bulundugunu görse, o kimsenin satih bir adam olduguna hayir ve hasenata calisan ve onlara öncelik yaptigina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. eger düsmanlan varsa allah-u teala kendisine imdat ve yardim eder. Rüyada evinde altin bilezik oldugunu gören kimsenin eli yüce, kendisi nimetler sahibi bir kimse olur. bir devlet baskani Rüyada balkinin ellerinde bilezikler görse, o devlet baskanin halki hakkinda yumusaklik gösterir ve onlarin arasinda adaletli icraatta bulunur. halki da kazanc ve gecimlerinde berekete nail olur ve devlet baskaninin otoritesi ve gücü devam eder. büyada devlet baskaninin eline bilezik takilmasi söhretle beraber devlet baskaninin eliyle meydana gelecek uluslararasi basanya işaret ettiği şeklinde yorumlanır. bilezik, erkek cocuga veya rüya sahibinin akrabalarini ziyaret etmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. bilezik, hizmetciye de işaret ettiği şeklinde yorumlanır. kadinlari icin bilezik, sahip olacaklari nimet ve sevinctir. bir kimse Rüyada gümüsten bir bilezik görse o kimsenin mali artar. bilezik, erkeklerden Rüyada onu takinan kimse icin üzüntü ve keder, kadin icin ise bezektir. cünkü bilezik kadinlara mahsus zinet esyasidir. eger bilezik ölüler üzerinde görülse o ölülerin cennette olduklarina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. bazi tabirciler altin bilezik onu Rüyada takinan icin mirastir, dediler. bilezik, bekar kimse icin hanimdir. bilezik, cocukla da tabir edilir. bazi tabirciler Rüyada gümüs bilezik takmak, takinan kimse icin din ve takvadir. cünkü gümüs bilezik cennet ehlinin bezeklerindendir, dediler. bilezikler eger altin veya gümüsten olursa, izzet sahibi kimselere yaklasmaya mal ve güzellige işaret ettiği şeklinde yorumlanır. eger bilezikler kemik veya fildisinden olursa bu rüya insanlarin rezillerine işaret ettiği şeklinde yorumlanır.bazen de erkek icin bilezik takinma mülke veya hakk’tan sapmaya ve yalana işaret ettiği şeklinde yorumlanır. bilezikler üzüntü, keder, tasa, usanc, musibet ve belaya düsmüs olan kimseye teselli verecek sözler söylemeye işaret ettiği şeklinde yorumlanır.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Gebelik Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Canavar Saldırısı Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

24 Yorum

 1. İslami rüya tabirleri çok başarılı. Gördüğüm bütün rüyaların anlamlarını buradan islami olarak yorumluyorum. Teşekkür ederim.

 2. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 3. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 4. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 5. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 6. rüyamdabileziklerimi buldum amayamulmuştu düzledim

 7. Rüyanız hayırlı olsun.

 8. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 9. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 10. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 11. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 12. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 13. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 14. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 15. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 16. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 17. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 18. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 19. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 20. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 21. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 22. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 23. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 24. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir