B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bina Kemeri Görmek

7

İslami rüya tabirleri, Rüyada Bina Kemeri Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Bina Kemeri Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Bina Kemeri Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Bina Kemeri Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Bina Kemeri Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Bina Kemeri Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Bina Kemeri Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Bina Kemeri Görmek Dini Rüya Tabiri

Yapıya mütenasip geniş kemer güzel ahlaklı kadına, uyumsuz ve dar kemer kötü ahlaklı kadına, Bilinen kemer üzerinde oturmak hanımı boşamaya, Kemer üzerinde bağlanmış olarak oturmak evlenmeye, Kemer yapmak yuva kurmaya, Onun üzerinde uyumak mutlu bir hayaata şeklinde yorum getirilir.

Rüyada görülen kemer, genisse güzel ahlakli kadina, darsa kötü. ahlakliligina şeklinde yorum getirilir. Erkek bir kimse, Rüyada bir kemer üzerinde oturdugunu görse açikça hanimini bosar. Kemer üzerinde bulundugu yer genisse bilmedigi bir sebepten dolayi haniminin kendisinden bosanmis olduguna şeklinde yorum getirilir. Ev içinde görülen kemerler, murakiplara üzüntü ve kederden kurtulmaya ve kemerlerin görüldügü taraftan rahatligin yenilenmesine şeklinde yorum getirilir. Bir kimse Rüyada yaninda renkli billurdan kemerler oldugunu görse, o kimsenin agaç ekmesine, meyvelerin yetismesine, çocuklari olmasina, veya ilme yahut renkli elbiseye yahut kalipla dökülen seylere malik olmasina ya da erbabi için taç giymege şeklinde yorum getirilir. Rüyada bagli olarak bir kemer üzerinde oturdugunu gören kimse, evlenmek ister.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Ahiret Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Beyin Tümörü Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

7 Yorum

  1. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

  2. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

  3. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

  4. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

  5. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

  6. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

  7. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir