B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bina Yaptığını Görmek

33

İslami rüya tabirleri, Rüyada Bina Yaptığını Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Bina Yaptığını Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Bina Yaptığını Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Bina Yaptığını Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Bina Yaptığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Bina Yaptığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Bina Yaptığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Bina Yaptığını Görmek İslami Rüya Tabiri

Özel mülk olan evler (daireler) kişinin eşi, ailesi ve geçimidir: Yeni bina gerek inşa edelsin gerekse satın alınsın evlenmeye, Evin, duvarları ile beraber bir yere gitmesi taşınmaya, Evin genişlemesi ve onda meydana gelen her türlü olumlu değişme hayaatta meydana gelecek hayırlı gelişmelere, Evde görülen daralma ve eksilme dünyalıktan kayba, Geniş ev dünya ve ahiret mutluluğuna, Dar ev dünyada sıkıntı ve ahirette azaba, Kerpiç duvarlı ahşap ev takvaya, Yüksek ve debdebeli binaları olduğunu Görmek fitne ve sıkıntıya, Ev yapmak aileyi, akraba ve dostları bir araya toplamaya; dağınık gidişata çekidüzen vermeye, Bir yerleşim alanında ev yapmak orada bir kadınla evlenmeye, Evin direği yahut kolonları babaya, Evin yahut tavanın yıkılması vefata, Evin tamamının yahut bir kısmının kişinin üzerine yıkılması musibete, Odalar eş ve çocuklara, Çatı ve tavanı yöneticilere, Süslemeli, nakışlı ev itibara, velayete, ilme, Her çeşit güzel bina sevinç, neş e ve sürura; Eve girmek evlenmeye yahut huzura ermeye, Camiyaptırmak zengin için malının zekatını vermeye, fakir için zengin olmaya, alim ve sanatçı için hayırlı ilim ve esere, yönetici için hakka ve halka hizmete, Köyde konuk evi yaptırmak misafirperverliğe, Şehirde halkın yararı için bina yaptırmak insanlara faydalı bir iş yapmaya, Kamuya ait binalar, onların durumuna göre, bazen adaletle hükmetmeye bazen halka gadretmeye şeklinde yorum getirilir. (Ayrıca Bakınız; Ev Taşımak.)

Güzel bir bina gördüyseniz, çok güzel ve uzun bir hayatınız olacak demektir. Yolculuklara çıkacak, mutlu bir yaşam süreceksiniz. Hasarlı bir bina, sağlığın bozulacağına işaret olarak yorum getirilir. Bina boyamak alacaklıların sıkıştırması yüzünden eski borçlarınızı ödeyeceğinize, binanın yanması hakkınızda kötülük düşünenleri alt edeceğinize, binada çalışanlar Görmek karı koca arasında sorunlar çıkacağına ve ayrılığa kadar gideceğine işaret olarak yorum getirilir.

Güzel bir bina gördüyseniz, çok güzel ve uzun bir hayatınız olacak demektir. Yolculuklara çıkacak, mutlu bir yaşam süreceksiniz. Hasarlı bir bina, sağlığın bozulacağına işaret olarak yorum getirilir. Bina boyamak alacaklıların sıkıştırması yüzünden eski borçlarınızı ödeyeceğinize, binanın yanması hakkınızda kötülük düşünenleri alt edeceğinize, binada çalışanlar Görmek karı koca arasında sorunlar çıkacağına ve ayrılığa kadar gideceğine işaret olarak yorum getirilir

Güzel bir bina güzel uzun bir hayatın, hasarlı bir bina hastalığın işaretidir. Çirkin bir bina, aşk ve iş hayatında karşınıza çıkacak sorunları gösterir.

Rüyada bina önemli bir yere gidileceğini işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Büyük bir bina, çok önemli iş ve devlet adamı demektir.

Bir bos arazide yapilmis tek bir bina Görmek, ev sahibi olacagina; bina yaptigini Görmek, yeni bir ise baslayacagina bir binanin yikildigini Görmek, dînî vazifelerini yerine getirmedigine; yeni bir binaya tasinip yerlestigini Görmek, yeni bir ev sahibi olacagina işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada yeni yapilmis binalar Görmek, mesleginizi degistireceginize işaret olarak yorumlanabilir. Yikik ve yikilmaya yüz tutmus evler Görmek ise huzur veya geçimsizlikle yorum getirilir. Diğer rivayette de: Rüyada yeni yapilmis bir binayi Görmek, ondan faydalanmaya işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Çok kere bina, kocanin hanimina zifafiyla tabir edilir. Evinin belirli bir miktarca güzel olarak genislemis oldugunu Görmek, bu dünyaca halinin genisligidir. Eger bu genislik, oldugu miktardan fazla olursa, o eve, bir musibet gelmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bazilari demislerdir, bir kimse kendisini bina yapiyor görse, o kimsenin akrabalarim ve dostlarim toplamaya işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Binayi yiktigini Görmek, yakinlarim, arkadas ve dostlarim dagitmasina servetinin gitmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Kendisini bir binaya baslayip temelini attigim, binayi kuvvetlice yaptigini görse, o kimsenin ilim, velayet ve bir meslek talebinde bulunmasina, talebi ve gayesinin yakinda olacagina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse kendisini bir sehir veya bir köyde bina yapiyor görse, o kimse o yerden bir hanimla evlenir. Binayi çanak ve çömlekten yaptigini görse bu, rüyayi gören için süs ve gösteristirr. Eger bina nakisli olursa, temizlikle ve sevinçle beraber ilim ve velayete işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Kireç, alçi ve kiremitten bina yaptigini ve üzerinde de bir resmin oldugunu görse, o kimsenin kötü islerde bulunmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Denilmistir ki, bir kimse kireç ve alçi islemde bulunsa, o kimse helal olmayan isle ugrasir. Gurbette bir bina yaptigini gören kimse, asla hatinna gelmeyen bir kadinla evlenir, yahut gurbette ikamet eder ve orada ölür. Yas çamur ile bina, din ve inanca, kuru çamur ile bina malca sikintiya alamettir. Güzel bina, sevgiye, nes e, rizk a, güzel elbiselere, bekar kizlara ve onlardan çocuklara işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bazen saglam bina, kuvvet ve siddete, yardim ve müsaadeye, bazen de uzun ömre işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse Rüyada Allah a yaklasmak maksadiyle camii veya bir yer yaptirdigini görse, eger rüyayi gören alim ise kitap yazar, mal sahibi ise malinin zekatim verir, bekar ise evlenir, evli ise güzel söhret sahibi bir çocugu olur, fakir ise zenginlesir.

Güzel bir bina gördüyseniz, çok güzel ve uzun bir hayatınız olacak. Seyahatlere çıkacak, mutlu bir yaşam süreceksiniz. Hasarlı bir bina, hastalığın işaretidir.

Güzel bir bina gördüyseniz, çok güzel ve uzun bir hayatınız olacak. Seyahatlere çıkacak, mutlu bir yaşam süreceksiniz. Hasarlı bir bina, hastalığın işaretidir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bağladığını Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Kestane Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

33 Yorum

 1. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var. Harika.

 2. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 3. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 4. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 5. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 6. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 7. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini her gün takip ediyorum.

 8. Maalesef herkes sizin gibi rüyaları islami olarak yorumlamıyor. Emeğinize sağlık.

 9. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 10. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 11. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var harika

 12. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 13. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 14. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 15. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 16. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 17. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 18. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 19. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 20. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 21. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 22. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 23. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 24. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 25. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 26. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 27. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 28. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 29. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 30. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 31. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 32. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 33. Rüyanız hayırlı olsun.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir