B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Birini Boğazladığını Görmek

20

İslami rüya tabirleri, Rüyada Birini Boğazladığını Görmek ne anlama gelir, Rüyada Birini Boğazladığını Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Birini Boğazladığını Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Birini Boğazladığını Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Birini Boğazladığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Birini Boğazladığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Birini Boğazladığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Birini Boğazladığını Görmek İslami Rüya Yorumu

İnsanın insanı ve kesilmesi helal olmayan sair hayvanları boğazlaması onlara haksızlık yapmaya, Bir kadını ensesinden boğazlamak meşru olmayan ilişkiye, Bir çocuğu boğazlamak onun rüşdünü isbat etmiş olmasına, Kişinin kendi kendini boğazlaması kan çıkarssa zulmetmeye, çıkmaz ise yakın akrabaya iyilik etmeye şeklinde yorum getirilir.

Rüyasinda bir kimseyi bogazladigini Görmek, o kimseye zulüm etmektir. Eger akrabasindan birini bo gazladigini, fakat kan çikmadigini Görmek, aralarinda akrabalik baginin kesilmesine şeklinde yorum getirilir. Eger kan çikarsa, aralarinda bir birlerine yardim ve iyilik etmege işaret olarak yorumlanabilir. Bogazlanmis bir adam veya bogazlanmis bir çok adam Görmek, onlarin kötü kisiler olduklarina delildir. Kendisini bogazladigini görenin isleri ters gider. Annesini, babasini, veya çocuklarini bogazladigini gören, eger kan çikarsa anne ve babasina karsi gelir; yahut çocugu kendisine asi olur. Eger kan görülmezse, aralarindaki sevgi baginin kuvvetli olusuna işaret olarak yorumlanabilir. Bir kadini bogazladigini gören, o kadina yakinlik duyar ve iliskide bulunur. Bir disi hayvani kesmek de bir ka dinla cinsi birlesmege şeklinde yorum getirilir. Bir kadin devlet baskaninin kendisini kestigini görse, nikahla nir. Rüyada bir süt çocugunun kesilerek kizartildigini gören ona zulüm eder. Rüyada kesmek ve kesilmek bir çok yorumculara göre hayirli degildir. Diğer rivayette de: Rüyada bir seyi bogazlamak, annebabaya asi olmaya işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada birini kestigini Görmek, rüya sahibinin kestigi kimseye zulmetmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Üzüntü ve kederli bir kimsenin kendisinin Rüyada bogazlandigini görmesi, üzüntü ve kederden kurtulmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada bogazlamak, nikaha da işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse Rüyada güvercin ve koyun gibi seyleri bogazladigini görse, o kimse evlenir. Bir kimse Rüyada bir kadini bogazlasa, o kimse o kadinla cinsi münasebette bulunur. Yine Rüyada hayvanlann disilerinden birisini bogazlamak, bir kadinla cinsi münasebette bulunmaya, yahut bir kizin bekaretim bozmaya işaret olarak yorumlanabilir. Bir kimsenin bir çocugu bogazlanmis olarak görmesi, o çocugun olgunluk çagma gelmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada bir adamin veya bir milletin bogazlanmis olarak görülmeleri, onlann sapiklik içerisinde olmalarina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimsenin Rüyada kendi kendini bogazladigini görmesi, eger bogazlanirken kan çikarsa, zulme ve isyana işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Eger kan çikmazsa, akrabalari ziyaret ve iyilige işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kadin Rüyada devlet baskaninin kendisini bogazladigini görse, o kadinin bir erkekle evlenmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Kesilmesi helal olmayan her seyde de hüküm böyledir. Mahremlerin bogazladigini gören kimse, yakinlarim tanimayarak, onlarla olan münasebetini keser.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Nalbant Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Orgeneral Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

20 Yorum

 1. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 2. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 3. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 4. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 5. Merabalar ben ruyamda tanidigim vede tanimadigim insanlarin bogazlarini kesiyordum kimisini kesmislerdi yarim kesilmislerdi ben tamamliyordum bana getiriyorlardi yada kismen ben gidiyordum bicakla bogazlarindan kesiyordum cok fazla kanda cikmiyordu,tamda koyde ev yapmayi du sunuyorum temelime baslayacam acaba hayirlimi olacak hayirsizmi olacak endise icindeyim lutfen ruyami yorumlarmisiniz.tsk ederim iyi calismalar

 6. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 7. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 8. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 9. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 10. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 11. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 12. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 13. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 14. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 15. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 16. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 17. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 18. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 19. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 20. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir