B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bıyıklarını Kestiğini Görmek

16

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Bıyıklarını Kestiğini Görmek ne anlama gelir, Rüyada Bıyıklarını Kestiğini Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, İslami rüya tabiri Rüyada Bıyıklarını Kestiğini Görmek, Rüyada Bıyıklarını Kestiğini Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Bıyıklarını Kestiğini Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Bıyıklarını Kestiğini Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Bıyıklarını Kestiğini Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Bıyıklarını Kestiğini Görmek İslami Rüya Yorumu

Hoş rızıktır. normal büyüklükteki bıyık sünnet ölçülerinde yaşamaya, Aşırı uzun bıyık sapkınlığa, haram mal yemeye yahut kedere, Bıyığa güzel koku yahut yağ sürmek işlerin güzellik ve albenisine, Bıyığı tamamen kesmek yadırganmıyorsa sıkıntıdan kurtulmmaya, aksi halde kötü şöhrete yahut fakirliğe şeklinde yorum getirilir.

Rüyada bıyıklı olarak görülen kişinin, boş ve dağınık bir hayat yaşadığına işaret olarak yorum getirilir. Eğer evli ise gayrimeşru bir ilişki yaşadığını da belirtebilir.

Rüyada bıyıklı olduğunuzu gördüyseniz, bu bencil olduğunuzun işaretidir. Sahtekarlığa uğrayacağınız şeklinde de yorumlanır. Koparılması yoksulluğa işaret olarak yorum getirilir. Bıyığın uzaması üzücü, kesilmesi kötü bir haber anlamına gelir. Birinin bıyığını çekmek o kişiye zarar vereceğiniz anlamına gelir. Kara, uzun bıyık kazancın artmasıyla para bakımdan ferahlayacağınız anlamına gelir.

Rüyada bıyıklı olduğunuzu gördüyseniz, bencil bir insan olduğunuzun işaretidir. Bu rüya, sahtekarlığa uğrayacağınız şeklinde de yorumlanır.

Rüyayı gören erkek bıyıksız ise bir iş için uğraşmak zorunda kalır. Bıyıklı bir erkek için ise aşkta başarıdır. Rüyasında bıyıklandığını gören kadın ise sıkıntılı bir döneme girecek demektir.

Rüyada biyik gören bir insan, sefahat hayatini sürdürür. Biyigi fazla uzun ve sarkik ise, bos islerle ugrastigina, biyi gini kesmis görmesi ise halinde dogru ve düzenli biri oldugu anlamina gelir. Biyiklarinin noksanligi iyilige; biyik ve sakalini yolmasi, rahata, siddet ve garazkarligin geçmesi seklinde yorum getirilir. Biyikli bir erkege asik oldugunu Görmek, bu rüyayi gören genç kizin mut lu ve basarili bir evlenme yapacagina işaret olarak yorumlanabilir. Rüyasinda biyiginin tiras edildigini veya kesilip kisaldigini gö ren hayra erer. Borçlu ise borcunu öder. Biyiginin az kesik olmasi iyi, fazla uzun olmasi da hayirli degildir. Rüyasinda birinin kendisini biyigindan tutup çektigini görmekte hayir yoktur. Biyik uçlarinin uzun olmasi kisinin haysiyetli olmasini ifade eder. Biyiginin beyaz oldugunu gören bir ise basvurur sonra ondan vazgeçer. Bir küçük çocugun biyiginin çikmis oldugunu Görmek, onun artik büyüdügüne işaret olarak yorumlanabilir. Bir kadin kendisini biyikli görürse bir erkek çocuk doguracagina, eger hamile degilse hiç çocugu olmayacagina işaret olarak yorumlanabilir. Biyigin siyah ve iri olup uçlari yukari dogru kivircik ol masi, onun kavgaci biri olduguna, tüccar ise kazanca şeklinde yorum getirilir. Diğer rivayette de: Rüyada görülen biyik, maldir. Bir kimse biyigini kisalttigini görse, bunun sünnete uygun bir durum olduguna işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Biyiginin fazlalastigini ve uzadigini görse, sünnete karsi bir hareketinin bulunduguna işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse, biyiginin kisa veya çenesini bozacak bir sekilde kisaltsa, o kimse | nin gördügü eksiklik nisbetinde mali zayi olur. Biyigini adeta muhalif ve yemek yemege mani olacak derecede uzun görse, bulundugu halin ayip ve bid at olduguna işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Biyigin fazla bir sekilde uzunlugu, keder ve sikintiya, bazen de haram olan | seyleri içmekle söhret bulmaya işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Biyigi normal sekilde kisaltmak ve düzeltmek, sünnete uymaya işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Biyik ve sakalini kesmeyi hos gören bir kimsenin, Rüyada biyik ve sakalini kesmesi, rahatliga, tasa ve sikintinin gitmesine, biyik ve sakalini kesmeyi çirkin görenin Rüyada biyik ve sakalini kesmesi ise, rütbesinin gitmesine, fena bir söhret almasina, fakirlige düsmesine ve zarara ugramasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Biyik killarinin kisaligi güzel, uzunlugu ise, kötüdür. Bazen biyik killarinin uzunlugu, içki içmeye veya zekat vermemeye yahut sahibi tarafindan istenen emaneti sahibine iade etmemeye işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada bıyıklı olduğunuzu gördüyseniz, bu bencil olduğunuzun işaretidir. Sahtekarlığa uğrayacağınız şeklinde de yorumlanır.

Rüyada bıyıklı olduğunuzu gördüyseniz, bu bencil olduğunuzun işaretidir. Sahtekarlığa uğrayacağınız şeklinde de yorumlanır.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Patron Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Usenmek Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

16 Yorum

 1. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 2. İnternette rüya tabirlerini aradığımda ilk bu siteye ulaşıyorum.

 3. Rüyamda bıyıklarımın alt kısmını kestim ust kısmında ince tel gibi biraz biraktım. Yorumlarsanız teşekkür ederim

 4. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 5. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 6. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 7. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 8. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 9. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 10. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 11. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 12. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 13. Rüyanız hayırlı olsun.

 14. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 15. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 16. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir