B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Boncukların Dağıldığını Görmek

17

İslami rüya tabirleri, Rüyada Boncukların Dağıldığını Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Boncukların Dağıldığını Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Boncukların Dağıldığını Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Boncukların Dağıldığını Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Boncukların Dağıldığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Boncukların Dağıldığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Boncukların Dağıldığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Boncukların Dağıldığını Görmek İslami Rüya Yorumu

Her çeşit adi boncuk değersiz insanlara, Bol miktarda boncuk haram mala, Güzel boncuk asil kadına, Boncukçu, kadınların ilgilendiği işlerle uğraşan kimseye şeklinde yorum getirilir.

Rüyada boncuk Görmek, yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işaret olarak yorum getirilir.

Meydana gelmesinden korkulan bir olayın gerçekleşmesinin habercisidir. Rüyasında bir yerden boncuk alan genç bir kız aşık olur. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir. Erkek için ise bu rüya gizli bir ilişkiye işaret olarak yorum getirilir.Yeşil boncuk başarılı olunacağına, sarı olayların planlandığı gibi gitmemesine, mavi boncuk iyi bir habere, pembe birinden yardım istemeye, kırmızı boşa para harcamaya, siyah bir hastalığa anlamındadır.Rüyada boncuk Görmek, yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işaret olarak yorum getirilir.

Rüyadaki boncuk bekarlar için aşık olacağı anlamına gelir. Evli kadın için kocasından duyacağı güzel haber, evli erkek için ise gizli ilişki anlamına gelir.

Boncuk Görmek sevinç isaretidir. Rüyasinda renk, renk boncuk dizdigini Görmek, hayal kurduguna ve bu haya lin yakinda hakikat olacagina, boncuktan bir sey isledigini gör mek, basina garip bir olayin gelecegine işaret olarak yorumlanabilir. Salimi ye göre; Rüyada bir boncuk buldugunu gören az mala ve nimete nail olur, yahut bir yolculuk sonunda eline mal geçer. Cabir ül Magribî ye göre: rüyasinda bir boncuk buldugunu veya satin aldigini gören, bir hizmetçi alir. Eger boncuk beyazsa, hizmetçi iyi bir kimsedir. Eger yesil ise dindar ve çaliskandir. Eger siyah ise dinsiz, kati kalpli ve fena huylu bir kadin olarak tabir olunur. Bazilari demistir ki: Rüyada dizili olmayip dökme oldugu halde renkli boncuklar Görmek, düsünce ve zihnin önemsiz seylerle ugrastigina şeklinde yorum getirilir. Renkli ve dizi halinde boncuklar Görmek, mal ve mülke şeklinde yorum getirilir. Rüyada bir takim boncuklari delmekle mesgul oldugunu gören adi bir kadin ile evlenir. Boncuklari buldu gunu gören, önemsiz bazi bilgiler ögrenir. Cafer i Sadik a göre: Rüyada boncuklar Görmek dokuz sekil de tabir olunur: Ahlaksiz bir es, ahlaksiz bir hizmetçi, önemsiz sermaye, edep, terbiye, evlat, erkek hizmetçi, yanasma, uysallik. Rüyada görülen boncuklarin çok veya az olmasi, iyi ve kötü her ha li bu dokuz seye nispet edilerek rüyayi görenin haline ve sekline göre tabir olunmalidir. Diğer rivayette de: Rüyada boncuk Görmek, hizmetçi, hanim veya bir mala kavusmaya işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bazi tabirciler boncuk, alçak ve rezil bir dosttur, demislerdir.

Rüyasında bir yerden boncuk alan genç bir kız aşık olur. Bu erkekler içinde aynıdır. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir. Erkek içi ise bu rüya gizli bir ilişkiye işaret olarak yorum getirilir.

Rüyada boncuk Görmek, hizmetçi veya mal ile tabir olunur. Boncuk, aynı zamanda kadına da işaret olarak yorum getirilir. Bir adam boncuğa rastgeldiğini görse, mal veya hizmetçiye kavuşacağına işaret olarak yorum getirilir.

Cafer-i Sâdık (r.a.)demiştir ki:
Rüyada boncuklar Görmek şu vech ile tabir olunur:
a) Ahlâkı kötü bir eş,
b) Kötü huylu hizmetkâr,
c) Ehemmiyetsiz ve bekasız mal,
d) Edep ve terbiye,
e) Evlât ve hizmetçi,
f) Uşak.

Rüyada görülen bonc ukların çok veya az olması, iyi veya kötü her hâli bunlara nisbet edilerek tevil edilir.

Cabirü’l-Mağribî demiştir ki:
Rüyada bir boncuk bulduğunu veya satın aldığını
Görmek, ele geçecek hizmetçiye yorumlanır. Eğer görülen boncuk beyaz ise, hizmetçi salih ve müttakidir. Yeşil ise dindar biridir. Siyah ise kalbi katı ve fena huylu
bir kadına işaret olarak yorum getirilir.

Denilmiştir ki: Rüyada birtakım boncukları delmekle meşgul olduğunu Görmek, âdi bir kadın ile evlenmeye alâmettir.

Rüyada katır veya eşeklere yüklenmiş boncuklar Görmek, haram mala delhalet eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bayrak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Ortaokul Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

17 Yorum

 1. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 2. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 3. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 4. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 5. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 6. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 7. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 8. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 9. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 10. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 11. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 12. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 13. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 14. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 15. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 16. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 17. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir