B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Boşanmak Görmek

21

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Boşanmak Görmek anlamı nedir, Rüyada Boşanmak Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, İslami rüya tabiri Rüyada Boşanmak Görmek, Rüyada Boşanmak Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Boşanmak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Boşanmak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Boşanmak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Boşanmak Görmek İslami Rüya Tabiri

Bekarın eşini boşaması bulunduğu durumu terk etmesine, Evli birinin eşini boşaması geçim sıkıntısına, Geçerli bir sebeple eşlerin ayrılması her iki taraf için zenginliğe, Boşandığı eşine dönmek eski duruma avdet etmeye, hastanın iyileşmesine, Boşondığınaa üzülmek veya kızgınlık sonucu boşandığı eşine dönmek işlerin düzelmesine şeklinde yorum getirilir. (Ayrıca Bakınız; Nikah.)

Rüyada boşandığını gören erkekse, maddi kazanca, kadınsa evlilikte tartışmalı bir döneme işaret olarak yorum getirilir.

Rüyada boşandığınızı gördüyseniz evliliğinizde birtakım sorunlar var demektir. Eğer bekarsanız, bu rüya sevgilinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi evli ise kederlenir, bekarsa aşkla ilgili düş kırıklığına uğrar.

Bosanma görmenin yorumunda bir çok tabirciler ayri, ayri yorumlarda bulunmuslardir. Ebu Sait El Vaiz e göre: karisini bosadigini gören zengin olur. Rivayet edildiğine göre bu rüya sahibi çalistigi yerden ayrilir. Diger bir yoruma göre de, rüya sahibi memursa isinden atilir. Rüyada karisini kesin surette bosadigini gören, elindeki isini terk eder ve onu bir daha yapmak istemez. Rüyasinda karisini bosadigini ve sonra onu kiskandigini gören, tekrar almak için yalvarir. Çünkü yorumculara göre kiskanmak hirstir. îbn i Sirin e göre: rüyasinda karisini bosadigini gören serefini ve itibarini kaybeder. Eger rüya sahibinin baska bir karisi var sa malinda eksilme olur. Karisi olmadigi halde rüyasinda karisini bosadigini görenin eceli yaklasmistir. Kirmanî ye göre: Rüyada kari bosamak Su sekilde tabir olunur: Zenginlik, ortaktan ayrilma, isinden ayrilma, ticaretini terk, malinin elinden çikmasi, istemedigi bir seyin olmasi, Karisini bosadigini gören, en sadik bir dostunu siddetle azarlar veya onu suç lar. Karisini bosadigini gören, eger dindar ise, dünyadan elini çe ker ahiret için mesgul olmaya baslar. Ibn i Kesir e göre: Rüyada esinden bosandigini Görmek, er kekse bulundugu bir iste basarisiz olmaya, kadin ise evlenecegine şeklinde yorum getirilir. Abdülgani Nablüsî ye göre: bosanma rüyasi karikoca arasindaki bagin daha da kuvvetlenmesi demektir. Bekar bir kimse Rüyada karisindan bosandigini görürse, bir kiza asik olur. Genç bir kizin bu rüyasi onun evlenecegine işaret olarak yorumlanabilir. Bazilarina göre ise; bosanma genellikle iyiye yorumlanmaz. Evli bir insanin rüyasinda bosandigini görmesi, eger hakikatte bekar ise tanistigi insandan ayrilacagina, evli ise esinden bosanacagina işaret olarak yorumlanabilir. Diğer rivayette de: Rüyada bir erkegin hanimim bosamasi, hayra yorumlanmaz. Böyle bir rüya, geçimin daralmasina veya gerçekten ayrilik olmasina ya da ikisinden birinin vefat etmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bu rüyayi evli kadin görürse, kocasiyla arasina baska birisinin girmesiyle tartismalarin çikmasina, dolayisiyla da üzüntülere sebep olacagina, eger rüya sahibi (kadin) hasta ise düsman olarak birbirleriyle yasamlarim sürdüreceklerine işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyanızda boşandığınızı Görmek, evliliğinizde birtakım sorunlar var demektir. Eğer bekarsanız sevgilinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

Rüyanızda boşandığınızı Görmek, evliliğinizde birtakım sorunlar var demektir. Eğer bekarsanız sevgilinizden ayrılacağınız anlamına gelir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Aşı Olmak İğne Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Affetmek Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

21 Yorum

 1. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 2. İslami rüya tabirleri çok başarılı. Gördüğüm bütün rüyaların anlamlarını buradan islami olarak yorumluyorum. Teşekkür ederim.

 3. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 4. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 5. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 6. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 7. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 8. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 9. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 10. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 11. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 12. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 13. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 14. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 15. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 16. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 17. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 18. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 19. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 20. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 21. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir