B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Boyunduruk Görmek

18

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Boyunduruk Görmek anlamı nedir, Rüyada Boyunduruk Görmek dini rüya yorumu, Rüyada Boyunduruk Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Boyunduruk Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Boyunduruk Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Boyunduruk Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Boyunduruk Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Boyunduruk Görmek İslami Rüya Tabiri

Koşum hayvanlarına takılan boyunduruğu Görmek bolluk ve berekete, Sabit bir işte çalışanlar için bunun devam edeceğine ; Yapılarda kullanılan boyunduruk (atkı) insana destek veren kişi ya da dünyalığa; Bir kimsenin yahut bölgenin borunduruk (tahakküm) alltına girdiğini Görmek geçici sıkıntıya şeklinde yorum getirilir.

Boyunduruk bir çesit bagdir. Boyundu rukla bagli olan yerinden ayrilamaz. Bu yüzden Rüyasi sebat ile yorum getirilir. Ebu Sati El Vaiz e göre: boyunduruk Görmek, rüya sahibinin hayir ve ser içinde bulundugu iste sebati ile tabir olunur. Boyun duruk eger ipten yapilmis ise, din emrinde sebata şeklinde yorum getirilir. Eger kursundan yapilmis ise, rüya sahibi kuvvetsiz, önemsiz bir iste sebat eder. Eger pirinçten ise, fena bir iste sebatina delildir. Eger gümüsten ise sebati evliliktedir. Eger altindan yapilmis ise, elinden çikan malin geri gelmesini bekledigine işaret olarak yorumlanabilir. Eger odundan ise, kin üzerinde sabit demektir. Eger iplikten veya bez den ise, sabit ve daim olmayan bir iste sebata yorum getirilir. Danyal aleyhisselama göre: bir kimse bir ayaginda bukagi (bag) görse, gitmek istedigi bir yolculuga çikamaz. Eger bukagi iki aya ginda da bulunuyorsa yükselecegine işaret olarak yorumlanabilir. Ayaginda iki, üç,dört bukagi oldugunu gören, o kadar çocuga sahip olur. Diger bir adamla birlikte bukagiya vurulmus oldugunu gören, büyük bir günaha girer. Ayaklarinda kiremitten yapilmis bir bag, yani bukagi gören, topraktan faydalanir, yahut evlenir. Bukagi bakirdan ise Yahudilerden fayda görür. Gümüsten ise, zengin bir kadinla evle nir, altindan ise, yolculuga veya hastaliga şeklinde yorum getirilir. Kirmanî ye göre: Kendisini bukagili gören, dininde sebat eder. Eger hasta veya tutkulu ise, o halde kalmasi uzar. Eger yolcu veya gitmek üzere ise geri kalir. Eger ayagindaki bukagi gümüs ten ise bir kadinla evlenip onun esiri olur. Eger altindan ise elin den bir seyi gider. Eger sari pirinçten ise veya kursun ve buna ben zer seylerden ise, ümit ettiginden ziyade hayir ve menfaat gö rür. Cafer i Sadik a (RA) göre: Kayit ve bukagi Görmek dört se kilde tabir olunur: Küfür, ayrilik, hasislik ve günahtan kaçinma. Yorumda, rüya sahibinin hali dikkate alinir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çinko Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Evin Pis Olması Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

18 Yorum

 1. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 2. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 3. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 4. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 5. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 6. İslami Rüya Tabirleri yazınca Google’da bu site dikkatimi çekti. Çok güzel site.

 7. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 8. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 9. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 10. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 11. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 12. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 13. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 14. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 15. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 16. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 17. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 18. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir