B Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Buzağı Doğumu Görmek

19

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Buzağı Doğumu Görmek ne anlama gelir, Rüyada Buzağı Doğumu Görmek dini rüya yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Buzağı Doğumu Görmek, Rüyada Buzağı Doğumu Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Buzağı Doğumu Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Buzağı Doğumu Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Buzağı Doğumu Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Buzağı Doğumu Görmek İslami Rüya Yorumu

Bakınız; Sığır.

Hal ve hareketlerinizde daha temkinli olmanız gerektiğine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Buzağı tutmak kötü olayların arkasından güzel günlerin geldiğini haber verir. Ölü buzağı iflas edeceğinizin ve borç aldıklarınızla ile mahkemelik olacağınızın habercisidir. Buzağı boğmak yarıda kesilecek bir yolculuğa yorumlanır. Buzağı pişirmek işlerde kazanç sağlamaya, buzağı yemek güzel havadise işaret olarak yorum getirilir. Hasta buzağı suçu olmayan bir insanın haksız yere ceza çekmesine işaret olarak yorum getirilir. Evde buzağı bir hırsızlık olayının olacağı demektir.

Rüyada göriilen buzagi, eger rüya sahibinin kendi hayvanindan dogmus veya kendisine bagislanmis ise, erkek çocuga işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Pisirilmis buzagi Hz.Ibrahim (A.S.) in kissasina binaen korkudan kurtulmaktir. Buzagi hayra kabiliyeti olan çocuktur. Bazen buzagi, üzüntü, keder, sikinti, masiyet ve Allah (C.C.) a itaat etmemeye işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse Rüyada erkek veya disi bir buzagiyi sirtina alip kendi evine götürdügünü görse, o kimseye galebe çalacak bir üzüntüye işaret ettiği şeklinde yorumlanır.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Firuze Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çikolata Almak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

19 Yorum

 1. Gercektede olan ineğimizi görüyorum rüyamda ve doğuruyor ama dişimi erkekmi orasını göremiyorum yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ..

 2. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini her gün takip ediyorum.

 3. rüyamda[ gercekte var olan koyundamında ] bir ineğimizvar ve bu inek ilk doğumunu yapıyor bende yardım ediyorum sonucta elime arka arkaya iki yavrudoğuyor ikiside dişi yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. rüyamda inek gördüm dogum pisligi hemen inegin yanındaydı ama ben bir bakıyorum inek dogurdu inegi alıyorum eve götürüyorum ailemegösteriyorum yavru bozaga her şeyi öğretiyorum

 4. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 5. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 6. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 7. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 8. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 9. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 10. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 11. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 12. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 13. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 14. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 15. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 16. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 17. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 18. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir