Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çadır Kuran Erkek Görmek

15

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çadır Kuran Erkek Görmek ne anlama gelir, Rüyada Çadır Kuran Erkek Görmek dini yorumu, Rüyada Çadır Kuran Erkek Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Çadır Kuran Erkek Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çadır Kuran Erkek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çadır Kuran Erkek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çadır Kuran Erkek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çadır Kuran Erkek Görmek İslami Rüya Tabiri

Bu Rüyalar birkaç şekilde yorumlanır. Çadır kuran erkek yakında iş sahibi olur, eli Ekmek tutar. Çadırı toplayan erkek ise, kendi işini kurar. Çadır ne kadar büyükse o kadar iyidir.

Rüyada çadir Görmek kapaliliga işaret olarak yorumlanabilir. Rüyasinda çadir Görmek hayatinin degisikliklere ugrayacagina bir çok islere girip çikacagina, sonunda mutlu bir hayata kavusacagina şeklinde yorum getirilir. Bir çadir kurdugunuzu Görmek, yeni bir ise baslayacaginiza; çadirinizin yikildigini Görmek, isinizin bozulacagina; bir çok çadirlarin kuruldugu bir yerde bulundugunuzu Görmek, çok ortakli bir sirkete veya bir kooperatife gireceginize delildir. Rüyada bir çadirda oturdugunu Görmek, hayatinin bazi degi-sikliklere ugrayacagina yorum getirilir. Çadir kurdugunu gören bir ev satin alir veya baska bir eve tasinir. Birçok çadirlarin kurulu ol-dugunu Görmek, bir kooperatife üye olup ev sahibi olacagina işaret olarak yorumlanabilir. Diğer rivayette de: Rüyada büyük bir çadir kuruldugunu gören kimse, büyük güce ve imkana sahip olur. tsi ve arzusu kuvvetli olur. Bazi tabirciler büyük bir çadiri oldugunu gören kimse, sehidlerin kabirlerini ziyaret eder ve onlara hayirli dua eder. Bazan o kimse sehid olarak dünyadan göçer. Büyük bir çadiri bir sahrada veya bir yerde yahut çayirlik ve çimenlik bir yerde görse, o yerde bir sehid olduguna işaret olarak yorumlanabilir. Bir kimse büyük çadirlara malik olsa yahut birisinin altinda gölgelense, o kimsenin sükründen aciz kalacagi bir nimetle nimetlenmesine işaret olarak yorumlanabilir. Tanimadigi büyük çadir perde ve kubbelerin renkleri yesil veya beyaz oldugu takdirde iyilige, sehitlige işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada görülen çadir, yolculuga, kabre yahut zevceye veya eve işaret olarak yorumlanabilir. Çadirlarin çoklugu bulutlaia işaret olarak yorumlanabilir. Bir kimse kendisine bir çadir kuruldu9unu görse devlet baskani ise otoritesi artar. Eger orduya mensupsa bir yere tayin edilir. Tüccar ise yolculuga çikar hayir ve serefe ve iyi bir hizmetçiye işaret olarak yorumlanabilir. Kendi çadirinin yaninda beyaz bir çadir görse, o kimse iyilikle emreden kötülükten nehyeden ve büyük günahtan tevbe eden bir adam olduguna işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada görülen çadir, ona giren kimse yahut kendisine mahsus olarak kurulan kimse için mülke işaret olarak yorumlanabilir. Eger mülke ehil ve layik degilse izzet ve yükseklige işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada görülen ve bilinmeyen beyaz çadirlar sehitlerin kabirleridirler. Yesil çadirlann da tabiri böyledir. Bir kimse bir çadirdan ayrilmak suretiyle çiksa o kimse devletten çikar, isten atilarak yardimcilarindan ayrilir. Kendi çadirim dürülüp toplanmis görse, ömrünün tükenmesine işaret olarak yorumlanabilir.

bu rüyalar birkac sekilde yorum getirilir. cadir kuran erkek yakinda is sahibi olur, eli ekmek tutar. cadiri toplayan erkek ise, kendi isini kurar. cadir ne kadar büyükse o kadar iyidir.

Yolculuga, kabre, kadina ve eve işaret olarak yorumlanabilir. Bu rüyalar farkli birkaç sekilde yorum getirilir. Çadirdan içeri girmek hiç beklemediginiz birinden bir fenalik göreceksiniz demektir. Çadir kuran erkek yakinda is sahibi olur, eli ekmek tutar. Çadiri toplayan erkek ise, kendi isinin sahibi olur. Çadirda uyumak sevdiginden haber gelecegini belirtir.Çadir ne kadar büyükse o kadar iyidir. Çadirda oturmak güzel bir olayin pek yakinda gerçeklesecegine işaret ettiği şeklinde yorumlanır.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mecusi Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Muhasebeci Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

15 Yorum

 1. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 2. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 3. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 4. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 5. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 6. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 7. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 8. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 9. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 10. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 11. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 12. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 13. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 14. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 15. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 16. Rüyanız hayırlı olsun.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir