Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çadır Toplayan Erkek Görmek

14

İslami rüya tabirleri, Rüyada Çadır Toplayan Erkek Görmek anlamı nedir, Rüyada Çadır Toplayan Erkek Görmek dini yorumu, Rüyada Çadır Toplayan Erkek Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Çadır Toplayan Erkek Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çadır Toplayan Erkek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çadır Toplayan Erkek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çadır Toplayan Erkek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çadır Toplayan Erkek Görmek Dini Rüya Yorumu

Rüyada çadir Görmek kapaliliga işaret olarak yorumlanabilir. Rüyasinda çadir Görmek hayatinin degisikliklere ugrayacagina bir çok islere girip çikacagina, sonunda mutlu bir hayata kavusacagina şeklinde yorum getirilir. Bir çadir kurdugunuzu Görmek, yeni bir ise baslayacaginiza; çadirinizin yikildigini Görmek, isinizin bozulacagina; bir çok çadirlarin kuruldugu bir yerde bulundugunuzu Görmek, çok ortakli bir sirkete veya bir kooperatife gireceginize delildir. Rüyada bir çadirda oturdugunu Görmek, hayatinin bazi degi sikliklere ugrayacagina yorum getirilir. Çadir kurdugunu gören bir ev satin alir veya baska bir eve tasinir. Birçok çadirlarin kurulu ol dugunu Görmek, bir kooperatife üye olup ev sahibi olacagina işaret olarak yorumlanabilir. Diğer rivayette de: Rüyada büyük bir çadir kuruldugunu gören kimse, büyük güce ve imkana sahip olur. tsi ve arzusu kuvvetli olur. Bazi tabirciler büyük bir çadiri oldugunu gören kimse, sehidlerin kabirlerini ziyaret eder ve onlara hayirli dua eder. Bazan o kimse sehid olarak dünyadan göçer. Büyük bir çadiri bir sahrada veya bir yerde yahut çayirlik ve çimenlik bir yerde görse, o yerde bir sehid olduguna işaret olarak yorumlanabilir. Bir kimse büyük çadirlara malik olsa yahut birisinin altinda gölgelense, o kimsenin sükründen aciz kalacagi bir nimetle nimetlenmesine işaret olarak yorumlanabilir. Tanimadigi büyük çadir perde ve kubbelerin renkleri yesil veya beyaz oldugu takdirde iyilige, sehitlige işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada görülen çadir, yolculuga, kabre yahut zevceye veya eve işaret olarak yorumlanabilir. Çadirlarin çoklugu bulutlaia işaret olarak yorumlanabilir. Bir kimse kendisine bir çadir kuruldu9unu görse devlet baskani ise otoritesi artar. Eger orduya mensupsa bir yere tayin edilir. Tüccar ise yolculuga çikar hayir ve serefe ve iyi bir hizmetçiye işaret olarak yorumlanabilir. Kendi çadirinin yaninda beyaz bir çadir görse, o kimse iyilikle emreden kötülükten nehyeden ve büyük günahtan tevbe eden bir adam olduguna işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada görülen çadir, ona giren kimse yahut kendisine mahsus olarak kurulan kimse için mülke işaret olarak yorumlanabilir. Eger mülke ehil ve layik degilse izzet ve yükseklige işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada görülen ve bilinmeyen beyaz çadirlar sehitlerin kabirleridirler. Yesil çadirlann da tabiri böyledir. Bir kimse bir çadirdan ayrilmak suretiyle çiksa o kimse devletten çikar, isten atilarak yardimcilarindan ayrilir. Kendi çadirim dürülüp toplanmis görse, ömrünün tükenmesine işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Güğüm Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Gürültü Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

14 Yorum

 1. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

 2. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 3. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 4. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 5. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 6. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 7. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 8. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 9. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 10. Rüyanız hayırlı olsun.

 11. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 12. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 13. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 14. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir