Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çakıl Görmek

22

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çakıl Görmek anlamı nedir, Rüyada Çakıl Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Çakıl Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Çakıl Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çakıl Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çakıl Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çakıl Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çakıl Görmek Dini Rüya Tabiri

Hac mevsiminde küçük taş topladığını Görmek hacca gitmeye, Elde görülen küçük taşlar zikrullaha ve uyanık bulunmaya, Etekteki küçük taşlar ufak tefek düşmanlıklara, Birkaç küçük çakıl taşı şahitlik yapmaya, Akarsu dibinde görülen çakıl taşları temiz fıtrratlı insanlara, mahdut ama sürekli gelire şeklinde yorum getirilir.

Söz, laf, konuşma, haber olarak yorumlanır. Çakıltaşları iftiradır.

Rüyada küçük taslar, erkeklere, kadinlara, insanlann küçüklerine sayilmis paralara, ilim ve siirden ögrenmek isteyene, sikinti veren seyleri ezberleyip siralamaya, hacca, seytani taslamaya, üzüntüye ve iftiraya işaret olarak yorumlanabilir. Gökten bir kusun indigini ve mescidden bir tas alarak uçtugunu Görmek, mescid halkindan veya iyi kimselerden birinin helak olmasina işaret olarak yorumlanabilir. Eger rüyayi gören hasta ve hayirli kimselerdense, yahut kendisinden baska hasta olarak o mescidde namaz kilan da yoksa rüyayi görenin ölümüne işaret olarak yorumlanabilir. Kus, tasi kiliseden alip uçarsa, tabir isyankar bir hasta için önceki gibidir. Eger tasi rüyayi görenin evinden veya meçhul bir yerden alarak uçursa, rüyayi görenin veya bir baskasinin çocugu ölür. Bir kimse, birkaç adet tas toplayip elbisesinin içine koysa ve yutsa yahut taslari, bir mescidden veya bir alimin evi yahut zikir halkasindan aldigini görse, topladigi taslarin miktan nispetince, zikir ve ilimden ve Kur an dan bir takim meseleleri ve ayetleri ögrenip ezberler. Eger o taslari sokak ve pazardan yahut ekilecek yerden ve agaç köklerinden toplamissa, o kimsenin uyanikligindaki adeti ve çalismasi miktannca dünya meyvelerinden ya hut ticaretten biriktirecegi menfaata yahut dilencilik ve sadakadan eline geçecek mala işaret olarak yorumlanabilir. Topladigi taslari denize attigini gören kimsenin denizde mali gider. Topladigi çakil taslari bir kuyuya attigini görse, nikahlanir veya mal satin alir. Yerden aldigi çakil tasim, aslan, kaplan, maymun, çekirge ve karga gibi hayvanlara attigini görse, rüyayi da Hacc aylarinda görmüs ise, gelecekte Hacc yapar ve seytani taslar. Eger rüya Hacc mevsiminde degilse küçük taslar, rüyayi görenin, düsman veya günahkar aleyhinde dua etmesi veya sahitligi ya da sövüp saymasidir. Çakil taslarim zikredilen hayvanlarin disindaki hayvanlardan veya Müslümanlardan bir kimsenin üzerine attigini görse, rüyayi görenin küfürbaz kogucu ve iyi kimse ve namuslu kadinlar hakkinda iftira eden birisi olduguna işaret olarak yorumlanabilir. Çakil taslari, insanlarin alimlerine, bazi tabirciler günahkarim tevbe etmesine, kafirin Müslümann olmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır, dediler. Bazen de küçük çakil taslan, sahitlige işaret olarak yorumlanabilir. Bazen de küçük taslari yüklenmek, kum hastaligi gibi hastaliga, yollara ve orada yürümek, ser ve düsmanliga, Bazen de, ölüme işaret olarak yorumlanabilir. Bazen de küçük taslar, ölçü ve tarti yapilari v.s. gibi seylere ve kati söze de işaret olarak yorumlanabilir. Çok olarak görülen küçük taslar mesguliyeti insanin mesgalesidir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Av Köpeği Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Romatızma Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

22 Yorum

 1. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 2. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 3. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 4. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 5. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 6. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 7. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 8. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 9. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 10. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 11. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 12. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 13. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 14. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 15. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 16. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 17. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 18. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 19. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 20. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 21. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 22. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir