Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çakıl Taşı Görmek

23

İslami rüya tabirleri, Rüyada Çakıl Taşı Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Çakıl Taşı Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Çakıl Taşı Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Çakıl Taşı Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çakıl Taşı Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çakıl Taşı Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çakıl Taşı Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çakıl Taşı Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada kücük taslar, erkeklere, kadinlara, insanlarin kücüklerine sayilmis paralara, ilim ve siirden ögrenmek isteyene, sikinti veren seyleri ezberleyip siralamaya, hacca, seytani taslamaya, üzüntüye ve iftiraya işaret olarak yorumlanabilir. gökten, bir kusun indigini ve mescidden bir tas alarak uctugunu Görmek, mescid halkindan veya iyi kimselerden birinin helak olmasina işaret olarak yorumlanabilir. eger rüyayi gören hasta ve hayirli kim selerd ense, yahut kendisinden baska hasta olarak o mescidde namaz kilan da yoksa rüyayi görenin ölümüne işaret olarak yorumlanabilir. kus, tasi kiliseden alip ucarsa, tabir isyankar bir hasta icin önceki gibidir. eger tasi rüyayi görenin evinden veya mechul bir yerden alarak ucursa, rü- yayi görenin veya bir baskasinin cocugu ölür. bir kimse, birkac adet tas toplayip elbisesinin icine koysa ve yutsa yahut taslari, bir mescidden veya bir alimin evi yahut zikir halkasindan aldigini görse, topladigi taslarin miktari nispetince, zikir ve ilimden ve kur’an’dan bir takim meseleleri ve ayetleri ögrenip ezberler. eger o taslan sokak ve pazardan yahut ekilecek yerden ve agac köklerinden toplamissa, o kimsenin uyanikligindaki adeti ve calismasi miktarinca dünya meyvelerinden yahut ticaretten biriktirecegi menfaata yahut dilencilik ve sadakadan eline gececek maia işaret olarak yorumlanabilir. topladigi taslari denize attigim gören kimsenin denizde mali gider. topladigi cakil taslari bir kuyuya attigini görse, nikahlanir veya mal satin alir. yerden aldigi cakil tasini, aslan, kaplan, maymun, cekirge ve karga gibi hayvanlara attigim görse, rüyayi da hacc aylarinda görmüs ise, gelecekte hacc yapar ve seytani taslar. eger rüya hacc mevsiminde degilse kücük taslar, rüyayi görenin, düsman veya günahkar aleyhinde dua etmesi veya sahitligi ya da sövüp saymasidir. cakil taslarini zikredilen hayvanlarin disindaki hayvanlardan veya müslümanlardan bir kimsenin üzerine attigini görse, rüyayi görenin küfürbaz kogucu ve iyi kimse ve namuslu kadinlar hakkinda iftira eden birisi olduguna işaret olarak yorumlanabilir. cakil taslari, insanlarin alimlerine, bazi tabirciler günahkarin tevbe etmesine, kafirin müslümann olmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır, dediler. bazen de kücük cakil taslan. sahitlige işaret olarak yorumlanabilir. bazen de kücük taslan yüklenmek, kum hastaligi gibi hastaliga, yollara ve orada yürümek, ser ve düsmanliga, bazen de, ölüme işaret olarak yorumlanabilir. bazen de kücük taslar, ölcü ve tarti yapilan v.s. gibi seylere ve kati söze de işaret olarak yorumlanabilir. cok olarak görülen kücük taslar mesguliyetli insanin mesgalesidir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Akrobat Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Meyhane Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

23 Yorum

 1. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 2. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 3. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 4. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 5. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 6. İslami Rüya Tabirleri yazınca Google’da bu site dikkatimi çekti. Çok güzel site.

 7. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 8. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 9. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 10. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 11. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 12. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 13. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 14. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 15. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 16. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 17. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 18. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 19. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 20. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 21. Rüyanız hayırlı olsun.

 22. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 23. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir