Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çakmak Aldığını Görmek

19

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çakmak Aldığını Görmek anlamı nedir, Rüyada Çakmak Aldığını Görmek dini yorumu, Rüyada Çakmak Aldığını Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Çakmak Aldığını Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çakmak Aldığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çakmak Aldığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çakmak Aldığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çakmak Aldığını Görmek Dini Rüya Tabiri

Bekar için evlenmeye, evli için eşinin hamile kalmasına, kadının çakmak çakması oğul evladına, Çakmaktan çıkan ve ortama zarar veren ateş küçük tartışmalara şeklinde yorum getirilir.

Rüyada yanan bir çakmak görülmüşse, istenilen şeylerin gerçekleşeceğine işaret olarak yorum getirilir. Eğer çakmak uğraşıldığı halde yanmıyorsa, hayal kırıklığı olacak demektir.

Rüyada yanan bir çakmak görülmüşse, arzu edilen şeylerin gerçekleşeceğine işaret olarak yorum getirilir. Eğer çakmak çabalara rağmen yanmıyorsa, hayal kırıklığı olacak demektir.

Hayırlı, kazançlı, yararlı gibi görülen ama aslında zararlı konulardır. Ama çakmağın parlak bir Alev yaydığını gören kimse korkmasın.

Rüyada çakmak Görmek, istekle yorum getirilir. Çakmagi yanarken Görmek, bütün dileklerinin yerine gelecegine, çakmagi çaktigi halde bir türlü yakamadigini Görmek, düs kirikligina ugrayacagina;yeni bir çakmagi oldugunu Görmek, mutlu bir haber alacagina; bir rivayete göre de kiymetli bir hediye alacagina şeklinde yorum getirilir. Salimi ye göre: Rüyada çakmak Görmek hiddete yorum getirilir. Bir çakmakla birisinin sigarasini yaktiginizi Görmek, o adama ve ya bir baskasina çok kizdiginiza; birisinin çakmakla sizin sigaranizi yaktigini Görmek, bu rüyanin aksine; yerde bir çakmak buldu gunuzu Görmek, bir is yerinde istemediginiz bir durumla karsilasacaginiza; arkadasiniz tarafindan size bir çakmak hediye edildi gini Görmek, hakkinizda çok kötü seyler düsünüldügüne işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada ates çakmak, sihhat ve hakikati meydana çikincaya degin bir isi teftis etmeye işaret olarak yorumlanabilir. Bir kadin Rüyada çakmak tasi çaktigini ve ates tutusturdugunu ve üflemesiyle atesin parladigini görse, o kadin erkek bir çocuk dogurur. Bir kimse tasi tasa vurarak ondan ates ve kivilcim çiktigini görse, kalbi kati iki kimse birbirleriyle siddetli olarak kavga ederler, insanlar da onlara bakar. Bazi tabirciler de, çakmak tasi çakmak, bekar için evlenmeye, atesin çikmasi haniminin hamileligine ve onlardan meydana gelecek çocuga işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bazen de, çakmak tasi çakmak, kari koca, iki düsman ve iki ortak arasinda meydana gelecek kötü durum demektir. Çakmaktan çikacak ates bir elbise veya vücudu yaksa, o evde mal, irz veya vücudda vaki olacak bir zarara işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Artist Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Başlık Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

19 Yorum

 1. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var. Harika.

 2. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 3. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var harika

 4. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 5. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 6. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 7. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 8. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 9. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 10. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 11. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 12. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 13. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 14. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 15. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 16. Rüyanız hayırlı olsun.

 17. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 18. Rüyanız hayırlı olsun.

 19. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir