Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Çamur Temizlemek Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çamur Temizlemek Görmek ne anlama gelir, Rüyada Çamur Temizlemek Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Çamur Temizlemek Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Çamur Temizlemek Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çamur Temizlemek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çamur Temizlemek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çamur Temizlemek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çamur Temizlemek Görmek Dini Rüya Tabiri

Din ve mala, işi toprakla ilgili olan kimse için kazanca, Çamur yemek mal biriktirmeye. Bulamaç çamurla evini sıvadığını Görmek salih kul olmaya, Çamurla Kabe duvarını sıvamak hacca gitmeye, Peygamberimizin (s.a.v.) kabrini sıvadığını Görmek O nu ziyarettle birlikte haccetmeye, cami sıvamak islamiyete hizmetle şeref ve ecir kazanmaya, Sulu çamurda yürümek üzüntü ve kedere düşmeye, Sulu çamur kötü ahlaklı kadına, düşmanlık ve sıkıntıya, borca ırz ve namuş hakkında söz söylemeye, Kuru çamur Görmek rızka,Hastanın çamur görmesi vefat etmesine, Çamur karan birini Görmek üzüntüye şeklinde yorum getirilir. ( Ayrıca Bakınız; Balçık, Kerpiç.)

Rüyada çamur Görmek bir ikaz işaretidir ve dikkatli olarak davranılması gereken olayların yaşanacağına ve halihazırda da birtakım hatalı işlerin içinde olabileceğine işaret olarak yorum getirilir .

Hep kötüye yorumlanan rüyalardandır. Çamura girdiğini gören kişi mutlaka bir sıkıntıya düşer. Rüyada çamur bir ikazdır ve dikkatli olunması gereken olayların yaşanacağına ve halen bazı hatalı işlerin içinde olduğunuza yorumlanır. Bu çamur balçıksa sıkıntı artacaktır. Ancak çamurları temizleyen bir süre sonra sıkıntılarından kurtulacak demektir.

Rüyada yerden çamur aldığınızı gördüyseniz düşmanınıza boyun eğeceğiniz anlamına gelir. Çamur, Aile hayatında da gergin Günler geçireceğiniz anlamındadır.

Hemen her türlü sıkıntıyı simgeler.

Rüyada çamur Görmek para ve servetle yorum getirilir. Sokakta giderken üzerine çamur siçradigini Görmek, yeni bir is sahibi olacagina; bir çamura düstügünü Görmek, beklemedigi bir mirasa konacagina; çamur içinde bir sey buldugunu Görmek, piyango veya benzeri bir yerden eline para geçecegine işaret olarak yorumlanabilir, Rüyada yagmur suyundan dolayi meydana gelen çamur Görmek hayirli degildir. Rivayet edildiğine göre çamura basmak, dünya islerinde ugrasmaya ve düsünmeye şeklinde yorum getirilir. Diğer rivayette de: Rüyada görülen çamur, hastalik ve zillettir. Geçimini çamur yapmakla sagliyan kimse için bu rüya hayirdir. Çamurla bina yapmak, din ve imana işaret olarak yorumlanabilir. Kuru çamur mal parçasidir. Rüyada Resulullah in kabrini çamurla sivadigini gören kimse, hacca gider. Yas bir çamurla evini sivadigini gören kimse, salih bir adamdir. Çamur yedigini gören kimse, ondan yedigi miktarca mal yer. Bina için yapilari çamur, rizik ve faydadir. Bazi tabirciler, bir kimse Rüyada çamur görse öleceginden korkulur, dediler. Çamura girdigini ve üzerine çamur sürdügünü gören kimse, hasta ve perisan olur. Kati ve kuru çamur para cinsinden olan maldir. Yas çamur ise, durumun düzelmesidir. Pismis çamuru yemek, giybet ve iftiradir. Hasta için çamur Görmek, ölümdür. Bir kisinin Rüyada sulu bir çamurda yürümesi, o kimsenin düsecegi üzüntü ve kedere, erisecegi fitne ve mesakkate işaret olarak yorumlanabilir. Hasta olmayan bir kisi Rüyada çamurda yürüdügünü veya çamura girdigim görse, o kimse bir belaya veya zindan ve hapse ya da çesitli mihnetfere gir meye işaret olarak yorumlanabilir. Çamurdan kurtuldugunu veya elbise ve bedenini çamurdan temizledigini gören kimse, dince kendisinde bulunan günahtan veya dünyaca kederden kurtulur. Eger çamurdan kurtulamaz ve elbisesini de temizleyemezse, o sahsa isabet eden çamur miktarinca günah ve keder isabet eder. Bir kimse Rüyada basini saç ve sakalinin sulu çamurda bulunmus oldugunu görse, o kimsenin ekincilikle ugrasmasina Toprak ve çamur isleriyle mesgul olmasina işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada çamur yaptigini gören kimse, iyi bir Amel isler. Bazan çamur yapan kimseyi Görmek üzüntü ve kedere işaret olarak yorumlanabilir.

Daima kötüye yorumlanan rüyalardandır. Çamur hemen her türlü sıkıntıyı simgeler. Çamura girdiğini gören bir insan muhakkak bir sıkıntı alır. Bu balçık çamuruysa sıkıntı kat kat artacaktır. Ancak rüyasında çamurları yıkayan temizleyen kimse bir süre sonra sıkıntılarını geride bırakacaktır.

Daima kötüye yorumlanan rüyalardandır. Çamur hemen her türlü sıkıntıyı simgeler. Çamura girdiğini gören bir insan muhakkak bir sıkıntı alır. Bu balçık çamuruysa sıkıntı kat kat artacaktır.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 09 Ağustos 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (19 Yorum)

 1. FAHRETTİN diyor ki:

  Rüyalarımın islami tabirlerini islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 2. BİLGEHAN diyor ki:

  İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 3. TAYFUR diyor ki:

  Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 4. GÜLHAN diyor ki:

  Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 5. ŞEBNEM diyor ki:

  Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 6. ALAADDİN diyor ki:

  Rüyanız hayırlı olsun.

 7. AHU diyor ki:

  Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 8. AYKUT diyor ki:

  Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 9. BİLLUR diyor ki:

  Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 10. YAVER diyor ki:

  Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 11. ERTUNÇ diyor ki:

  İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 12. BERK diyor ki:

  http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 13. GÜNAL diyor ki:

  Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 14. AKTAÇ diyor ki:

  Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 15. HOŞSEDA diyor ki:

  http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 16. SENEM diyor ki:

  İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 17. AKINALP diyor ki:

  Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 18. SERCAN diyor ki:

  Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 19. MELEK diyor ki:

  Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus