Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çarşafa Büründüğünü Görmek

22

İslami rüya tabirleri, Rüyada Çarşafa Büründüğünü Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Çarşafa Büründüğünü Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Çarşafa Büründüğünü Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Çarşafa Büründüğünü Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çarşafa Büründüğünü Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çarşafa Büründüğünü Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çarşafa Büründüğünü Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çarşafa Büründüğünü Görmek Dini Rüya Tabiri

İnce çarşaf ahlak zayıflığına, normal çarşaf iffetli olmaya, kadını ucube gibi gösteren kaba ve çirkin çarşaf yoksulluğa, Erkeğin çarşaf giydiğini görmesi üzerinde bulunan emanete yahut bir şeyden gizlenmeye, Çarşaf içinde uyuduğunu Görmek dindar bir kaddınla evlenmeye, Kırmızı çarşaf kadın yüzünden kavgaya, Parlak ve dikkat çekici renkli çarşaf kadının töhmet altında olmasına, Hasta kadının üzerinden çarşafının alınması vefatına şeklinde yorum getirilir. ( TAmamlayıcı bilgi için Bakınız; Yorgan.)

Yatağa çarşaf sermek yola çıkmak demektir. Temiz, güzel, renkli veya beyaz çarşafsa, iyi kazanç getiren yoldur. Yırtık veya delik çarşaf kişinin yolda zarar edeceğine yorumlanır. Çarşafı toplamak bir zararlı bir işten dönmek anlamındadır.

Yatağa çarşaf sermek yola çıkmak demektir. Temiz, güzel, renkli veya beyaz çarşafsa, iyi kazanç getiren yoldur. Yırtık veya delik çarşaf kişinin yolda zarar edeceğine yorumlanır. Çarşafı toplamak bir zararlı bir işten dönmek anlamındadır.

Yol olarak yorumlanır. Çarşafa göre yorum yapılır.

Rüyada çarsaf Görmek gizlilikle yorum getirilir. Rüyasinda bir çarsafa büründügünü Görmek, evinden ve ailesinden sakladigi yeni bir ise girisecegine; üzerindeki çarsafi çikardigini Görmek, süphelerinden kurtulacagina; kadin olmadigi halde çarsaf giyindigini Görmek, bir sikintiya düsecegine; yatak çarsafi Görmek ise bolluk ve berekete işaret olarak yorumlanabilir. Diğer rivayette de: Rüyada görülen çarsaf, yeni beyaz, sik ve kuvvetli dokunmus ise, rüya sahibinin izzet ve yüksekligine işaret olarak yorumlanabilir. Eger ince olursa sahibinin dinde hassasligina delildir. Eger kis nievsiminde bu örtüye büründügünü görse o kimsenin fakir oldugu halde bezenerek haddinden fazla kibirli olacagi manasina gelir. Çarsaf erkek için emanettir. Rüyada çarsaf Görmek kadinla tabir edilir. Kadin, rüyasinda kirmizi ve parlak bir çarsafi oldugunu görse bir süphe ile töhmet altinda kalir. Bu çarsafla disan çiktigini görmesi ise o töhmetin her tarafa yayilip açiga çikmasi demektir.

Rüyada bir divana, yatağa çarşaf sermek yol olarak yorumlanır. Temiz, güzel renkli veya beyaz çarşafsa, hayırlı kazançlı yoldur. Yırtık veya delik çarşaf kişinin yolda zarara uğrayacağına işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Çarşafı toplamak bir zarardan dönmektir.

Rüyada bir divana, yatağa çarşaf sermek yol olarak yorumlanır. Temiz, güzel renkli veya beyaz çarşafsa, hayırlı kazançlı yoldur. Yırtık veya delik çarşaf kişinin yolda zarara uğrayacağına işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Çarşafı toplamak bir zarardan dönmektir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Akrep Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Mescit Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

22 Yorum

 1. İslami rüya tabirleri çok başarılı. Gördüğüm bütün rüyaların anlamlarını buradan islami olarak yorumluyorum. Teşekkür ederim.

 2. http://islamiruyatabiri.gen.tr islami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 3. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 4. Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 5. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 6. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 7. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 8. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 9. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 10. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 11. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 12. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 13. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 14. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 15. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 16. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 17. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 18. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 19. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 20. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 21. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 22. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir