Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Çeşme Yaptırmak Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Çeşme Yaptırmak Görmek ne anlama gelir, Rüyada Çeşme Yaptırmak Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Çeşme Yaptırmak Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Çeşme Yaptırmak Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çeşme Yaptırmak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çeşme Yaptırmak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çeşme Yaptırmak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çeşme Yaptırmak Görmek Dini Rüya Tabiri

Bakınız; Pınar.

Rüyada çeşme Görmek mutluluk işaretidir. Eğer çeşmeden Su akıyorsa, akan su berrak ise maddi varlığa, bulanık ise maddi sıkıntıya işaret olarak yorum getirilir .

Rüyada çeşme Görmek mutluluk demektir. Çeşme rüyaları iyi sayılırlar. Temiz bir çeşmeyi açarak su alan kimse hayallerinin kısmetine kavuşur. Eğer çeşmeden berrak su akıyorsa, para konusunda varlığa, bulanık su akıyorsa darlığa işaret olarak yorum getirilir. Temiz bir çeşme güzel, uğurlu bir iştir. Rüyasında çeşme gören bekar erkek ise bu mutlu ve temiz bir aşk demektir. Evli erkek ve kadınlar için bu rüya, bolluk ve berekettir. Çeşmede yıkanmak sıkıntıdan ve hastalıktan kurtulmak demektir. Bulanlık Sulu bir çeşme kötü ve üzüntülü habere işaret olarak yorum getirilir.

Rüyada çesme Görmek kismet ile yorum getirilir. Rüyasinda bir çesmeden avuçlari ile su içtigini Görmek, dünyada ve ahirette hayir, sevap ve bereketle müjdelenmektir. Çesmenin tasini arayip bulamadigini Görmek, bilmek istedigi bir ilim arka sindan kostuguna, tasi bulmasi ise o bilgiye sahip olacagina isa rettir. Çesmenin sulari ile her tarafinin islandigini Görmek isledi gi hayirlarla Cenabi Hakkin (c.c) rizasini kazandigina şeklinde yorum getirilir. Salimi ye göre: çesme Görmek, mutluluklarin en büyügüdür. Ömrü bir suya benzetirsek, çesme de bir insanin dünyada yasadigi yillara benzer, söyle ki, insanin ömrü bir Gün tükenir, fakat çesmenin Suyu bitmez. Rüyada bir çesme basinda su içmek veya elini yüzünü yikamak, hayatini temiz bir sekilde pürüzsüz olarak sürdürecegine şeklinde yorum getirilir. Bir çesmeden berrak ve temiz tatli bir su aktigini Görmek, ömrünün de o nispette güzel ve bolluk içinde geçecegine işaret olarak yorumlanabilir. Çesmenin suyu içilecek sekilde tatli bir su ise, hayatinin da hastaliklardan uzak ve saglik içinde geçecegine, eger çesmenin üzerine “”acidir bu su içilmez”" yazisi varsa o kimsenin hayatinda da bazi arizalar, hafif hastaliklar ve yasamina da etki yapacak bazi aksakliklar olacagina şeklinde yorum getirilir. Çesmenin muslugunu açinca, Suyun üzerine dogru fiskirdigini gören, hayatini bolluk ve bereket içinde sürdürür. Diğer rivayette de: Rüyada çesme Görmek kismet ile tabir edilir.

Çeşme rüyaları iyi sayılırlar. Temiz bir çeşme hayırlı, uğurlu bir iştir. Böyle bir çeşmeyi açarak su alan kimse düşlediği kısmete sahip olur. Bekar erkekler için mutluluk verecek temiz bir aşktır. Evli erkek ve kadınlar için bolluk ve berekettir.

Çeşme rüyaları iyi sayılırlar. Temiz bir çeşme hayırlı, uğurlu bir iştir. Böyle bir çeşmeyi açarak su alan kimse düşlediği kısmete sahip olur. Bekar erkekler için mutluluk verecek temiz bir aşktır. Evli erkek ve kadınlar için bolluk ve berekettir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 17 Ağustos 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (14 Yorum)

 1. HAMDİ diyor ki:

  İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 2. HAMDİ diyor ki:

  İslami Rüya Tabirleri yazınca Google’da bu site dikkatimi çekti. Çok güzel site.

 3. MAYIS diyor ki:

  Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 4. İLKAY diyor ki:

  Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 5. RAİF diyor ki:

  Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 6. İDİL diyor ki:

  Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 7. AYKIZ diyor ki:

  Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 8. FÜRUZAN diyor ki:

  Rüyalarımın islami tabirlerini islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 9. BİLGİN diyor ki:

  Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 10. DESTEGÜL diyor ki:

  http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 11. GÖKNUR diyor ki:

  Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 12. ENGİN diyor ki:

  İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 13. DOОA diyor ki:

  İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 14. RİVA diyor ki:

  İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus