Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Çiçek Almak Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çiçek Almak Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Çiçek Almak Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Çiçek Almak Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Çiçek Almak Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çiçek Almak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çiçek Almak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çiçek Almak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çiçek Almak Görmek İslami Rüya Tabiri

Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata, Bekarın başında çeçekten taç görmesi evylenmesine, kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, Taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, Değişik renkte çiçekler ffarklı sevinç sebeplerine, Ağaç çiçeği kişiyi doğru yola kılavuzlayan sağlam inanca yahut hayırlı bir insana, Çiçek döllenme tozu rızka, hamileliğe ve hastanın şifa bulmasına, Çiçeklerin kökünden kesilmiş olduğunu Görmek üzüntü ve kedere, Sarı renkli, papatya türü çiçek devamı olmayan varlığa, kısa sürün mutluluğa ve küçükken ölecek çocuğa, Kabak, karpuz vb. çiçeği Görmek içinde bulunduğu konum ve tercihlerinde sebat etmemeye, Solgun çiçek gönül sızısına şeklinde yorum getirilir. ( Ayrıca Bakınız; Buket, Ot.)

Rüyada çiçek Görmek iyi ve çok şanslı bir haberdir. Kurumuş bir çiçek geçici bir üzüntüyü gösterir. Çiçekçi dükkanı mutlu bir ilişkiye işaret olarak yorum getirilir. Çiçek sulamak işlerinde başarılı olacağını belirtir .

Hayra yorulur. Rüyada çiçek Görmek güzel ve size şans getirecek bir haber demektir. Kadınlar için hamileliliği işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Eğer çiçekler kurumuş ise bu, ölümün, üzüntünün, sıkıntının işaretidir. Çiçekli taç taşımak evlilik yapmak ve dünya nimetlerine kavuşmaya işaret olarak yorum getirilir. Çiçekçi dükkanı güzel ve mutlu bir ilişkinin haberidir. Bir demet çiçek, uzak ve zengin bir akrabanızdan size miras kalacağına işaret olarak yorum getirilir. Çiçek sulamak yaptığı işlerde başarı kazanmak anlamındadır.

Kısmet, ferahlık, mutluluk, murat, ferahlık, huzur olarak yorumlanır. Çiçekler saf, temiz aşkla da ilgisi vardır. Çiçeklere göre de yorumlanır.

Rüyada adini hiç isitmedigi ve kendisin de görmedigi bir çiçegi Görmek, iki sekilde yorum getirilir: Biri, çesitli kiyafette ve bilmedigi insanlarla tanisacagina, digeri çesitli renklerle donanmis çiçeklerle dokunmus kumas. Güzel kokulu bir çiçek ne renkte olursa olsun, hayirla yorum getirilir. Kokusuz çiçek güzelse, rüya sahibinin hayatinin güzel ve de vamli olacagina, çiçek solmus ve pörsümüs ise dünyasinin son bulduguna şeklinde yorum getirilir. Diğer rivayette de: Kisinin Rüyada çiçek görmesi, hayra işaret olarak yorumlanabilir. Bekar bir kimse, Rüyada çiçek görse, bu rüya, o sahsin evlenecegine işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada renkleri degisik olan çiçekleri Görmek, dünya ve dünya içindeki taze ve hos seylere işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada agaç çiçegi Görmek: insani din ve dünya islerinde irsad eden bir kisi ile tabir edilir. Rüyada kirmizi karanfil Görmek, iffetli ve terbiyeli bir hanima işaret olarak yorumlanabilir. Yerden kirmizi karanfil aldigini gören kimse akrabasi çok zengin, güzel ve görgüsü çok olan bir hanim alir.

Bir demet çiçek, uzak ve zengin bir akrabanızdan size miras kalacağına işaret olarak yorum getirilir. Eğer çiçekler kurumuş ise, bu, ölümün, üzüntünün, sıkıntının işaretidir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 16 Ağustos 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (19 Yorum)

 1. ALGÜN diyor ki:

  Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 2. DİLSU diyor ki:

  İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 3. ELİF diyor ki:

  Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 4. HAŞMET diyor ki:

  Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 5. RESUL diyor ki:

  İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 6. ERTUNÇ diyor ki:

  Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 7. SEÇİL diyor ki:

  Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 8. BELFÜ diyor ki:

  Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 9. SUDE diyor ki:

  Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 10. DESTEGÜL diyor ki:

  Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 11. ALA diyor ki:

  Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 12. GÜREL diyor ki:

  Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 13. İSKENDER diyor ki:

  Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 14. MİTHAT diyor ki:

  Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 15. FEYYAZ diyor ki:

  Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 16. ANFEZA diyor ki:

  Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 17. BİKE diyor ki:

  Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 18. SERMET diyor ki:

  Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 19. İLBÜKE diyor ki:

  Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus