Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Çiçek Sulamak Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Çiçek Sulamak Görmek ne anlama gelir, Rüyada Çiçek Sulamak Görmek dini yorumu, Rüyada Çiçek Sulamak Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Çiçek Sulamak Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Çiçek Sulamak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çiçek Sulamak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çiçek Sulamak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çiçek Sulamak Görmek İslami Rüya Yorumu

Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata, Bekarın başında çeçekten taç görmesi evylenmesine, kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, Taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, Değişik renkte çiçekler ffarklı sevinç sebeplerine, Ağaç çiçeği kişiyi doğru yola kılavuzlayan sağlam inanca yahut hayırlı bir insana, Çiçek döllenme tozu rızka, hamileliğe ve hastanın şifa bulmasına, Çiçeklerin kökünden kesilmiş olduğunu Görmek üzüntü ve kedere, Sarı renkli, papatya türü çiçek devamı olmayan varlığa, kısa sürün mutluluğa ve küçükken ölecek çocuğa, Kabak, karpuz vb. çiçeği Görmek içinde bulunduğu konum ve tercihlerinde sebat etmemeye, Solgun çiçek gönül sızısına şeklinde yorum getirilir. ( Ayrıca Bakınız; Buket, Ot.)

Rüyada çiçek Görmek iyi ve çok şanslı bir haberdir. Kurumuş bir çiçek geçici bir üzüntüyü gösterir. Çiçekçi dükkanı mutlu bir ilişkiye işaret olarak yorum getirilir. Çiçek sulamak işlerinde başarılı olacağını belirtir .

Hayra yorulur. Rüyada çiçek Görmek güzel ve size şans getirecek bir haber demektir. Kadınlar için hamileliliği işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Eğer çiçekler kurumuş ise bu, ölümün, üzüntünün, sıkıntının işaretidir. Çiçekli taç taşımak evlilik yapmak ve dünya nimetlerine kavuşmaya işaret olarak yorum getirilir. Çiçekçi dükkanı güzel ve mutlu bir ilişkinin haberidir. Bir demet çiçek, uzak ve zengin bir akrabanızdan size miras kalacağına işaret olarak yorum getirilir. Çiçek sulamak yaptığı işlerde başarı kazanmak anlamındadır.

Kısmet, ferahlık, mutluluk, murat, ferahlık, huzur olarak yorumlanır. Çiçekler saf, temiz aşkla da ilgisi vardır. Çiçeklere göre de yorumlanır.

Rüyada adini hiç isitmedigi ve kendisin de görmedigi bir çiçegi Görmek, iki sekilde yorum getirilir: Biri, çesitli kiyafette ve bilmedigi insanlarla tanisacagina, digeri çesitli renklerle donanmis çiçeklerle dokunmus kumas. Güzel kokulu bir çiçek ne renkte olursa olsun, hayirla yorum getirilir. Kokusuz çiçek güzelse, rüya sahibinin hayatinin güzel ve de vamli olacagina, çiçek solmus ve pörsümüs ise dünyasinin son bulduguna şeklinde yorum getirilir. Diğer rivayette de: Kisinin Rüyada çiçek görmesi, hayra işaret olarak yorumlanabilir. Bekar bir kimse, Rüyada çiçek görse, bu rüya, o sahsin evlenecegine işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada renkleri degisik olan çiçekleri Görmek, dünya ve dünya içindeki taze ve hos seylere işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada agaç çiçegi Görmek: insani din ve dünya islerinde irsad eden bir kisi ile tabir edilir. Rüyada kirmizi karanfil Görmek, iffetli ve terbiyeli bir hanima işaret olarak yorumlanabilir. Yerden kirmizi karanfil aldigini gören kimse akrabasi çok zengin, güzel ve görgüsü çok olan bir hanim alir.

Bir demet çiçek, uzak ve zengin bir akrabanızdan size miras kalacağına işaret olarak yorum getirilir. Eğer çiçekler kurumuş ise, bu, ölümün, üzüntünün, sıkıntının işaretidir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 25 Ağustos 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (20 Yorum)

 1. SEMA diyor ki:

  http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 2. FERDİ diyor ki:

  Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 3. DİLDAR diyor ki:

  Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 4. TUNAHAN diyor ki:

  Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 5. GÜVENÇ diyor ki:

  İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 6. SÖYLEM diyor ki:

  Rüyanız hayırlı olsun.

 7. GÜLSÜN diyor ki:

  Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 8. ZÜLEYHA diyor ki:

  İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 9. AYTAN diyor ki:

  Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 10. BURHAN diyor ki:

  Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 11. KİBELE diyor ki:

  İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 12. DİLŞAH diyor ki:

  Rüyanız hayırlı olsun.

 13. FERHAN diyor ki:

  Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 14. DOОUŞ diyor ki:

  Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 15. DOОU diyor ki:

  Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 16. FEHİM diyor ki:

  Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 17. BAYKAL diyor ki:

  Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 18. GÜNCE diyor ki:

  Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 19. TUGAY diyor ki:

  Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 20. ŞARIK diyor ki:

  Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus