Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Çim Saha Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Çim Saha Görmek ne anlama gelir, Rüyada Çim Saha Görmek dini rüya yorumu, Rüyada Çim Saha Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Çim Saha Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çim Saha Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çim Saha Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çim Saha Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çim Saha Görmek Dini Rüya Tabiri

Yemyeşil çim huzur, rahat, murat ve mutluluk olarak yorumlanır. yemyeşil çimenlere uzanan kişinin Sağlık sorunları kalmaz.

Imam Nablusî buyuruyor ki: Rüyada çimen Görmek mutluluktur. Rüyada bahçenizi çimlendirdiginizi Görmek, zahmetsiz ve eziyetsiz kazanç elde edeceginize, ev halkina rahat ve huzurlu Günler yasatacaginiza şeklinde yorum getirilir. Bahçenizin her tarafina çesitli çimenler ve çiçekler ektiginizi, sarmasiklarla süslediginizi Görmek, dünya varliklarinin her türlüsünden evinizi donatacaginiza ve çocuklarinizla yurt sevgisi asilamak ve Aile baglarini kuvvetlendirmek için elinizden geldigince çalisacaginiza işaret olarak yorumlanabilir. Çayir ve çimen Islamiyet in esaslari olarak yorum getirilir. Bu bakimdan rüyasinda bahçesini çimenle bezedigini Görmek, kalbini Islamiyet in nurlari ile doldurduguna delildir. Büyük bir kirda türlü otlar ve yabani çiçekler topladigini Görmek Islamiyet in her türlü manevi nimetlerinden faydalandigina ve kendisine ahiret yolculugunun sartlarina hazirladigi manasina gelir. Maddi dünyada da o kimse bütün dünya nimetlerinden faydalanir. Fakirse zengin olur, zenginse mali artar, çocuklari salih amelli birer iyi evlat olarak yetisirler. Anne ve babalarina itaatli ve yurda faydali birer kisi olurlar. Bu rüya sahibi ömür boyu hastalik nedir bilmez. Sikinti ve yokluk çekmez, onun bu mutlulugu bütün ailesini de ayni derecede mutlu ve saglikli kilar. Rüyada çayir çimen Görmek, bu türlü kiymetli bir semboldür. Bütün tabirciler bu rüyanin bu derece kiymetli olusunda birlesmislerdir. Çünkü çayir ve çimen ayni zamanda cennetin süsünden ve ziynetinden dünyaya akseden bir örnektir. Rüyada çimen Görmek dünya varligina işaret olarak yorumlanabilir. Rüyasinda çimenlere uzandigini Görmek, tüccar ise, bol kazanca memur ise terfi edecegine, hasta ise iyilesecegine, yolcu ise ve yolda bir yolcusu varsa, dönecegine veya yola çikacagina, halktan biri ise islerinin iyilesecegine, fakir ise hal ve vaktinin düzelecegine şeklinde yorum getirilir. Rüyada çimli bir sahada gezindiginizi Görmek, içinizde tasidiginiz bir hissin tekrar yeserdigine ve ümitlerinizin yakinda hakikat olacagina yorum getirilir. Rüyada çayirlik bir yeri Görmek, zahmet çekilmeden elde edilecek rizka veya hanima veya manevi ilme yada devam eden sadakaya işaret olarak yorumlanabilir. Çesitli yesil otlar, çiçekler ve çayirlar, dünyaya ve mala işaret olarak yorumlanabilir. Bazen de çayirlik, hazine ve pazar gibi kendisine dünya mali elde edilen ye re işaret olarak yorumlanabilir. Bazan çayirlik Görmek, Islamiyete işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada çayirlik veya otluk bir yerde ot topladigini veya yedigini gören kimsenin, durumuna bakilir, eger o kimse fakirse zengin olur. Zengin ise, zenginligi artar. Eger dünyadan sevgisin kesmis ve takva yolunu seçmis bir kimse ise, dünya zinetlerine aldanir ve yine ona meylederek eski durumuna döner. Rüyada bir çayirliktan diger bir çayirliga geçtigini gören kimse, dünyalik arzusu ile bir çarsidan diger bir çarsiya ve bir meslekten diger bir meslege geçer.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 14 Ağustos 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (15 Yorum)

 1. ALA diyor ki:

  Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 2. TURAN diyor ki:

  Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 3. İNCİ diyor ki:

  Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 4. SELÇUK diyor ki:

  İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 5. MARAL diyor ki:

  Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 6. PARS diyor ki:

  Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 7. SEBLA diyor ki:

  Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 8. UYGUR diyor ki:

  İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 9. VURGUN diyor ki:

  Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 10. CANKUT diyor ki:

  İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 11. AZRA diyor ki:

  Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 12. UMAR diyor ki:

  Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 13. JEYAN diyor ki:

  Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 14. SELVİ diyor ki:

  Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 15. ERKUT diyor ki:

  http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus