C Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Cinlerden Kaçtığını Görmek

22

İslami rüya tabirleri, Rüyada Cinlerden Kaçtığını Görmek ne anlama gelir, Rüyada Cinlerden Kaçtığını Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, İslami rüya tabiri Rüyada Cinlerden Kaçtığını Görmek, Rüyada Cinlerden Kaçtığını Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Cinlerden Kaçtığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Cinlerden Kaçtığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Cinlerden Kaçtığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Cinlerden Kaçtığını Görmek Dini Rüya Tabiri

Cin Görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye; Görülen cin alim, doktor, iyilik sahibi ve iyi vasıflı biri ise müslümana yararı dokunan iyi kimseye, Evine cin girdiğini görmesi hırsız veya düşman girmesinee; Cin Görmek bazen yolculuğa, hırsızlık yapmaya, zina ve kumara, içki içmeye, bid at işlenen yerlere, kilise ve eğlence yerlerine, Yollarda görülen cin yol kesici eşkiyalara, Cami ve güzel yerlerde görülen cinler onların müslüman olanlarına; Cin çarptığını Görmek faiz yemeye, haram kazanmaya, sihir yapmaya yahut dünyalığını yitirerek üzülüp kederlenmesine şeklinde yorum getirilir.

Hileci aşağılık bir kişiyi belirtir. Cin çarpması haram bir mal edilmesine ve büyülerle uğraşılmasına yorumlanır. Evde cin Görmek evinize ve malınıza kötülük geleceğine işaret olarak yorum getirilir. Cinden yardım istemek çeşitli maceralara atılma isteğinde olduğunuzu işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada cin, peri Görmek iyi sayılmaz. Bu rüyaların üstünde durmamak, bunları unutmak gerekir.

Cin Görmek, hilekar bir kimse ile tabir edilir. Rüyada, cin oldugunu gören kimsenin hilesi çok olur. Cinin kapisinin yakininda durdugunu görse, o kimse zarara ugrar yahut üzerinde yapmasi lazim gelen bir adagi olduguna veya ona isabet edecek bir darlik ve zillete işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Birisinin evine cinlerden girip bir seyler yaptigini gören kimsenin evine düsman veya hirsizlar girerek o kimseye bir zarar getirirler. Cinle sohbet ettigini gören kimse, yolcu ve sir sahiplerinin durumlarina muttali olan kimseye yakin olur. Cin Görmek bazan kara ve denizde yolculuk yapmaya, kapip kaçirmaya, hirsizliga, zinaya, içki içmeye, bid at yelerine, kiliseye, dükkanlara, türkü veya sarki söylemeye, zenginlige ve çalgilara işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Cinleri Görmek hokkabaz ve sihirbazlara da işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Cinlerden biriyle evlendigini gören kimse itaatsiz ve günahkar birisine mübtela olur. Bazen de o kimse bir yaramaz binek satin alir. Bu rüyanin sahibi mülke ehil ve müstahak ise mülke malik, yahut defnedilmis bir mala işaret olarak yorumlanabilir. Kendisini cinlerin yere düsürdügüm] gören kimseye cin dokunur ve cinlerden ona bir zarar gelir. Bazen de bu rüyayi gören faiz yer. Bazen de cin Görmek, yilan ve akrep gibi yer haserelerine ve insanlarin rahatsiz olacaklari seylerin çikmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada cin Görmek; hilekar birine, cini yakında Görmek; hayal kırıklığına işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bisküvi Yediğini Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Ilahi Varlıklar Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

22 Yorum

 1. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 2. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var. Harika.

 3. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 4. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 5. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 6. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 7. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 8. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 9. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 10. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 11. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 12. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 13. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 14. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 15. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 16. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 17. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 18. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 19. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 20. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 21. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 22. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir