C Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Cinsel İlişki Yaşadığını Görmek

21

İslami rüya tabirleri, Rüyada Cinsel İlişki Yaşadığını Görmek ne anlama gelir, Rüyada Cinsel İlişki Yaşadığını Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Cinsel İlişki Yaşadığını Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Cinsel İlişki Yaşadığını Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Cinsel İlişki Yaşadığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Cinsel İlişki Yaşadığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Cinsel İlişki Yaşadığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Cinsel İlişki Yaşadığını Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüya gören erkekse amaçlarına kavuşup, işinde ilerleyeceğine; rüya gören kadınsa sıkıntılı bir dönem geçireceği, ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura ereceğine işaret olarak yorum getirilir.

İlişkiye girdiğiniz eşiniz veya sevgilinizse hayallerinizi gerçekleştireceğiniz, tanımadığınız birisiyse itibarınızın sarsılacağının işaretidir.

Rüya gören erkek, kendisini bir kadinla cinsel iliskide bulunurken görürse onun isteklerine kavusup, isinde ilerliyecegine işaret olarak yorumlanabilir. Kadin kendini bir erkekle iliskide görürse mutsuz bir dönem geçirecegi, ancak dikkatli olursa sonuçta tekrar huzura kavusacagina işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada eşinizle veya sevgilinizle cinsel ilişkide bulunduğunuzu gördüyseniz, bu, hayallerinizi gerçekleştireceğinizin işaretidir. Eğer tanımadığınız bir yabancıyla ilişkiye girdiyseniz, zarara uğrayacağınız ve itibarınızın zedeleneceği anlamına gelir.

Rüyada cinsel ilişkide bulunmak; büyük bir rütbeye yükselmeye ve sıkıntıdan kurtulmaya , düşmanla cinsel ilişkide bulunmak; cinsel ilişkide bulunulan düşmanın mağlup edileceğine, tanıdık biri ile cinsel ilişkide bulunmak, dostlara karşı iyi davranmaya, tanınmadık biri ile cinsel ilişkide bulunmak; üzüntüden kurtulmaya, bir hayvanla cinsel ilişkide bulunmak; arzu edinilenin daha üstünde bir yere gelmeye, cinsel ilişkide bulunmak istediği kadını erkek olarak Görmek; arzu ve isteğe kavuşamamaya, kötü yoldaki bir kadınla cinsel ilişkide bulunmak; haram mala, arkadan cinsel ilişkide bulunmak; istenilen şeyin yerine gelmeyeceği gibi elindeki malında yok olacağına, Rüyada küçük bir kız çocuğu ile cinsel ilişkide bulunmak; başınıza kötü bir şeyin geleceğine, güzel bir kadın ile cinsel ilişkide bulunmak; iyiye, bir ölü ile cinsel ilişkide bulunmak;ölüme ve ilişkiye girilen kimse ile aynı mezarlığa gömülmeye işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Hayız (kadınlarda adet) Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Eğe eğelemek Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

21 Yorum

 1. Maalesef herkes sizin gibi rüyaları islami olarak yorumlamıyor. Emeğinize sağlık.

 2. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini her gün takip ediyorum.

 3. Cok kotu bir ruyaydi.yani niwanlimla iliwgide oldugumu goruyorum ama yuz bawqa tanidigim bir kiwiye aid.yani niwanlim gibi hitab ediyorum ama bawqa birisi.yani oyle birtanidik adamki ister islami istersende ahlaki saridan o adamla evlilik sevgili olamam. Nasil bir manasi var anlamiyorum :(((

 4. Eraba.anlamadigim bir wey var boyle bir ruya kadinlar hic gormezmi? Neden tuya tabiri cogunlukla erkeklerle ilgili?yani kadinla ilgili birwey yok

 5. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 6. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 7. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 8. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 9. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 10. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 11. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 12. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 13. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 14. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 15. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 16. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 17. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 18. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 19. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 20. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 21. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir