C Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Cinsel Organa Dokunduğunu Görmek

16

İslami rüya tabirleri, Rüyada Cinsel Organa Dokunduğunu Görmek ne anlama gelir, Rüyada Cinsel Organa Dokunduğunu Görmek dini rüya yorumu, Rüyada Cinsel Organa Dokunduğunu Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Cinsel Organa Dokunduğunu Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Cinsel Organa Dokunduğunu Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Cinsel Organa Dokunduğunu Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Cinsel Organa Dokunduğunu Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Cinsel Organa Dokunduğunu Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada görülen erkegin cinsiyet organi, mal, evlat ve Aa??mre işaret olarak yorumlanabilir. Cinsiyet organinin ayiplanmayacak derecede uzadigini ve büyüdügünü Görmek, evlat ve malinin çok olmasina işaret olarak yorumlanabilir. Bir kimse kendi cinsiyet organinin kayboldugunu ve kendisinin de buna üzüldügünü görse, o kimsenin çocugu kaybolur. Yahut yolculuga çikar ve haber alamaz. Hasta ise ölür. Rüyada tenasül uzvunun uyanik görülmesi, sevinç, gayret, çalisma ve ihtiyaci gidermege işaret olarak yorumlanabilir. Cinsiyet organinin kesildigini gören kimse ölür, yahut mali gider, yahut evladi ölür ya da erkek evladindan nesli kesilir yahut sehrinden uzaklasir. iki tane cinsiyet organinin oldugunu gören kimsenin iki erkek çocugu olur. Kadin için erkeklik cinsiyet organi onun erkeklik taslamasina. Bazi tabirciler, bir kadin kendisinin erkeklik organi veya sakali oldugunu yahut erkek elbisesi giydigini görse, o kadin kocasina zulmeder ve kocasinin kendisine söyledigi sözün aynisini kocasina söylemesine işaret olarak yorumlanabilir, dediler. Rüyada cinsiyet organini tutmak, ferahlik ve sevinçtir. Eliyle penisini tutup çikardigini tekrar yerine koydugunu gören kimsenin erkek bir çocugu olur. Bazen de bu rüya, elinden çikan malin yeniden ona dönmesine yahut ismi unutulduktan sonra yeniden isim ve söhrete kavusmasina işaret olarak yorumlanabilir. Bir yerde halk içinde çiplak oldugunu veya cinsiyet organinin uyanmis oldugu ve kendisinin de utanmadigini yahut hayirli veya serli bir is isledigini gören kimse, devlet isinden bir isi siddetle taleb etmesine ve bu isi elde etmesine, saninin yüce olmasina ve temenni ettigi seye nail olup düsmanlarina galip gelmesine işaret olarak yorumlanabilir. Cinsiyet organini gögsüne kadar ulasmis Görmek, çalisma ve gayretinin ve talihinin yüksek olmasina işaret olarak yorumlanabilir. Cinsiyet organinin zayif oldugunu gören kimsenin evladinin hastaligina ve söhretinin azalmasina işaret olarak yorumlanabilir. Penisinin sünnet edildigini gören kimse iyi dindar olur. Erkeklik organinin disilik organina döndügünü gören kimsenin kuvveti acizlige, horluga ve zayifliga döner. Bir kadinin erkeklik organina dokundugunu ve o erkeklik organi disilik organina döndügünü görse, o kadinin halinin degismesine işaret olarak yorumlanabilir. Fazla erkeklik organi, sirlari asikare etmeye ve kadinlari baska erkekler için helal etmeye işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada erkeklik organinin demirden yahut bakirdan ya da herhangi bir madenden oldugunu görse, zengin olur, bazen de o kimsenin nesli kesilir yahut rahati gider. Sünnet olmadigini gören kimsenin sünnet-i seniyeye muhalif hareketterinin dünyaca fazlaligina işaret olarak yorumlanabilir. Cinsiyet organinda yara Görmek, söylenmesi çirkin olan bir sözün söylenmesine işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada sünnet oldugunu gören kimsenin dinindeki üzgünlügüne işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Kabıle Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Feribot Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

16 Yorum

 1. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 2. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 3. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 4. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 5. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 6. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 7. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 8. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 9. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 10. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 11. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 12. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 13. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 14. Rüyanız hayırlı olsun.

 15. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 16. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir