Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çivi Sökmek Görmek

11

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çivi Sökmek Görmek ne anlama gelir, Rüyada Çivi Sökmek Görmek dini yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Çivi Sökmek Görmek, Rüyada Çivi Sökmek Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çivi Sökmek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çivi Sökmek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çivi Sökmek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çivi Sökmek Görmek İslami Rüya Yorumu

Bir ağaca yahut ağaçtan mamül bir şeye çivi çakmak evlenmeye, Çiviyi taş, beton vs. gibi şeylere çakmak olmayacak işe, eğer çivi katı cisme batarsa zor olanı başarmaya, Çok çivi güç ve çıkara ya da öfkeyi yenerek bakinleşmeye, Çivi bazen ara bulucuya, daargınların barışmasına, Bir yere çiviyle bir şey çakmak maksadın hasıl olmasına, Kendinin kulak veya başka bir organından bir yere çivilendiğini Görmek aleyhte sözlenecek söze yahut hayret edlecek bir şeye delalet eder.

Kişinin başkalarını aldatacağına delalet etmiş olur.

Rüyada çivi Görmek bir kaç türlü yorum getirilir. Rüyasinda çivi buldugunu gören bir kardes bulur. Yere çivi çaktigini görenin kardesi evlenir. Arkasina çivi çakildigini görenin iyi huy lu bir oglu olur ve adi dünyada meshur olur. Kirmani ye göre ; Rüyada çivi Görmek din ve dünya islerinde sebata delalet eder. Elinde demirden, bakirdan, altindan, gümüs ten, dökmeden, kemikten veya agaçtan bir çivi oldugunu ve onu bir yere çaktigini gören, ya evlenir veya sadik bir dost edinir. Çaktigi çivinin yerinde kuvvetli ve saglam kaldigini Görmek, murada ermege, isteklerinin olmasina işaret olarak yorumlanabilir. Bir tahtaya veya bir dire ge bir çivi çaktigini gören kötü ve yalanci bir kimseden sadik olmasini ister. Cabir ül Magribi ye göre ; Rüyada görülen çivi demirden ise rüya sahibinin isleri aksi gider. Eger agaçtan veya kemikten ise kuvvete ve iyi hale delalet eder. Elindeki demirden çiviyi bir yere çaktigini görenin bir oglu olur. Bu çocuk ilim ve hikmet tahsil eder. Bir altin veya gümüsten bir çivi çaktigini gören, zengin olur ve ti caretle para kazanir. Ebu Said El Vaiz e göre ; Rüyada çivi devlet büyügü ile tabir olunur. Cafer I Sadik a göre: Rüyada çivi, Görmek dört sekilde yo rumlanir: Kardes, evlat, sadik dost, evlenmek. Bazi yorumculara göre: Rüyada çivi buldugunu görenin bir ihtimale göre kardesi olur. Duvara çivi çaktigini gören, kardesiyle ayni yerde degilse birlesir ve beraber yasar. Yere çivi çaktigini gö renin biraderi izdivaç eder. Arkasina çivi çakildigini görenin oglu, taninmis bir adam olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada çivi Görmek, devlet baskanina işaret olarak yorumlanabilir. Çivi Görmek, ordu, Asker, yardimci ve sayili paralara işaret olarak yorumlanabilir. Çivi, halkin islerine kavusabilmeleri için vasita olan bir adama işaret olarak yorumlanabilir. Çivi evlenmeye işaret olarak yorumlanabilir. Bir seye çivi çaktigini gören kimse, evlenir. Çok çivi kuvvet ve menfaata işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada çivileri Görmek, kizginligini gidermeye işaret olarak yorumlanabilir. Çivi, fesatçi bir toplulukla sohbet eden insanlara da işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çürümüş Et Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çukur Kazmak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

11 Yorum

 1. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 2. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 3. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 4. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 5. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 6. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 7. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 8. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 9. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 10. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 11. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir