Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Çivi Toplamak Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Çivi Toplamak Görmek anlamı nedir, Rüyada Çivi Toplamak Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Çivi Toplamak Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Çivi Toplamak Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çivi Toplamak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çivi Toplamak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çivi Toplamak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çivi Toplamak Görmek Dini Rüya Yorumu

Bir ağaca yahut ağaçtan mamül bir şeye çivi çakmak evlenmeye, Çiviyi taş, beton vs. gibi şeylere çakmak olmayacak işe, eğer çivi katı cisme batarsa zor olanı başarmaya, Çok çivi güç ve çıkara ya da öfkeyi yenerek bakinleşmeye, Çivi bazen ara bulucuya, daargınların barışmasına, Bir yere çiviyle bir şey çakmak maksadın hasıl olmasına, Kendinin kulak veya başka bir organından bir yere çivilendiğini Görmek aleyhte sözlenecek söze yahut hayret edlecek bir şeye delalet eder.

Kişinin başkalarını aldatacağına delalet etmiş olur.

Rüyada çivi Görmek bir kaç türlü yorum getirilir. Rüyasinda çivi buldugunu gören bir kardes bulur. Yere çivi çaktigini görenin kardesi evlenir. Arkasina çivi çakildigini görenin iyi huy lu bir oglu olur ve adi dünyada meshur olur. Kirmani ye göre ; Rüyada çivi Görmek din ve dünya islerinde sebata delalet eder. Elinde demirden, bakirdan, altindan, gümüs ten, dökmeden, kemikten veya agaçtan bir çivi oldugunu ve onu bir yere çaktigini gören, ya evlenir veya sadik bir dost edinir. Çaktigi çivinin yerinde kuvvetli ve saglam kaldigini Görmek, murada ermege, isteklerinin olmasina işaret olarak yorumlanabilir. Bir tahtaya veya bir dire ge bir çivi çaktigini gören kötü ve yalanci bir kimseden sadik olmasini ister. Cabir ül Magribi ye göre ; Rüyada görülen çivi demirden ise rüya sahibinin isleri aksi gider. Eger agaçtan veya kemikten ise kuvvete ve iyi hale delalet eder. Elindeki demirden çiviyi bir yere çaktigini görenin bir oglu olur. Bu çocuk ilim ve hikmet tahsil eder. Bir altin veya gümüsten bir çivi çaktigini gören, zengin olur ve ti caretle para kazanir. Ebu Said El Vaiz e göre ; Rüyada çivi devlet büyügü ile tabir olunur. Cafer I Sadik a göre: Rüyada çivi, Görmek dört sekilde yo rumlanir: Kardes, evlat, sadik dost, evlenmek. Bazi yorumculara göre: Rüyada çivi buldugunu görenin bir ihtimale göre kardesi olur. Duvara çivi çaktigini gören, kardesiyle ayni yerde degilse birlesir ve beraber yasar. Yere çivi çaktigini gö renin biraderi izdivaç eder. Arkasina çivi çakildigini görenin oglu, taninmis bir adam olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada çivi Görmek, devlet baskanina işaret olarak yorumlanabilir. Çivi Görmek, ordu, Asker, yardimci ve sayili paralara işaret olarak yorumlanabilir. Çivi, halkin islerine kavusabilmeleri için vasita olan bir adama işaret olarak yorumlanabilir. Çivi evlenmeye işaret olarak yorumlanabilir. Bir seye çivi çaktigini gören kimse, evlenir. Çok çivi kuvvet ve menfaata işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada çivileri Görmek, kizginligini gidermeye işaret olarak yorumlanabilir. Çivi, fesatçi bir toplulukla sohbet eden insanlara da işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 16 Ekim 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (10 Yorum)

 1. GÖKTUО diyor ki:

  Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 2. ABAY diyor ki:

  Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 3. PAKER diyor ki:

  Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 4. ORÇUN diyor ki:

  Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 5. SUNGUR diyor ki:

  Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 6. GÖRKEM diyor ki:

  http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 7. ERHAN diyor ki:

  İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 8. GÖKTUО diyor ki:

  İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 9. BİLGET diyor ki:

  Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 10. ŞEYDA diyor ki:

  Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus