Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çorap Vermek Görmek

10

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çorap Vermek Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Çorap Vermek Görmek dini yorumu, Rüyada Çorap Vermek Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Çorap Vermek Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çorap Vermek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çorap Vermek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çorap Vermek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çorap Vermek Görmek İslami Rüya Yorumu

Yeni çorap giymek, malın zekatını vererek onu güvence altına almaya, Güzel çorap övgüye layık şahsiyete, Çorap bazen kadın ve hizmetçiye, Eski çorap şükrü eda edilmeyen ve zekatı verilmediği için zarar görülecek mala, Pis kokulu çorap kötü şöhrete delaleet eder.

Rüyada çorap satın almak maddi kazanca işaret olarak yorum getirilir. Hediye olarak bir çorabın verilmesi aileye ait eski bir sorunun çözülmesine işaret olarak yorum getirilir. Çorabın kaçması bir çok gönül macerasının yaşanacağını belirtir .

Rüyada çorap almak para kazanmanın işaretidir. Hediye olarak bir çorabın verilmesi ailenin eski bir sorununu çözülmesi demektir. Çorabın kaçması macerası yaşanacağının işaretidir.

Sıkıntıdır. Ama çok güzel çorap giymek ise kısmettir.

Rüyada siyah çorap Görmek ve giymek zengin bir kimse ile evlenmege, beyaz çorap Görmek ve giymek güzel biri ile evlenmege, kirmizi çorap Görmek ve giymek iyi bir kimse ile evlenmege, yesil çorap Görmek ve giymek namuslu bir kimse ile evlen mege, nakisli çorap giymek çesitli iyi huylari olan biri ile evlenme ge delalet eder. Çorabinin bir yere düstügünü ve oradan çikarama digini ve yalin Ayak yürüdügünü Görmek, keder ve sikinti ile saygi görememege, bir rivayete göre esinin ölümüne delalet eder. Çora bini birine verdigini gören esinden ayrilir. Birisinin çorabini çekip elinden aldigini görenin esi vefat eder. Bir tek çorap giyip onunla yürüdügünü Görmek, niyet ettigi yolculugu yapamayacagina delalet eder. Eski çorap Görmek, yeni çorap görmekten daha hayir lidir. Nablusî ye göre: çorap Görmek hile ile yorum getirilir. Rüyanizda bir dükkandan çorap satin aldiginizi Görmek, bir malinizin hile ile elinizden alinacagina işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada çorap ören bir kisi görmeniz, hakkinizda kötü seyler düsünen ve tasarlayan bir kimse ile karsilasacaginiza yorum getirilir. Bir çorabi söktügünüzü Görmek, hakkinizda kurulan tuzaklari anlayarak bunlardan kurtulmaya çalistiginiza, çorap ördügünüzü Görmek ise baska biri hakkinda kötü bir sey düsündügünüze delalet eder. Bazilarina göre; Rüyada bir çorap giydiginizi Görmek baska lari tarafindan fenaliga ugrayacaginiza, çorabi ayaginizdan çikar mak, kötülüklerden kurtulacaginiza, çorapla yataga girip yattiginizi Görmek, düsmanlarinizdan sakinmaniz gerektigine, kendinizin bir çorap ördügünüzü Görmek, baskalari hakkinda bazi kötü seyler düsündügünüze,baska birinin çorap ördügünü Görmek debu rüyanin aksiyle yorum getirilir. Rüyada bir çorabi diktiginizi (yamadiginizi) veya söktügünüzü Görmek, her türlü fenalik için em niyette bulundugunuza işaret olarak yorumlanabilir. Bir baska rivayete görede: Giyilmemis çorap mal ve vakardir. Bundan dolayi yeni çorap giydigini gören kimse malini korur ve muhafaza eder. Saglam ve güzel kokulu çorap gören kimse, malinin zekatim vererek malini muhafaza eder. Görülen çorap eski ise, zekat ve sadakasini vermeyerek malinin helak olmaya yaklasmasina işaret olarak yorumlanabilir. Çorabin kokusu kötü olursa, o kimse kötü isimle anilir. Çorap, kadina işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çocuk Bezi Yıkamak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çorap Almak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

10 Yorum

 1. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 2. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 3. Başarılarınızın devamını dilerim. Lütfen kaliteli yorumlarınıza devam edin.

 4. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 5. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 6. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 7. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 8. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 9. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 10. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 11. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir