C Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Cübbe Giydiğini Görmek

19

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Cübbe Giydiğini Görmek anlamı nedir, Rüyada Cübbe Giydiğini Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, İslami rüya tabiri Rüyada Cübbe Giydiğini Görmek, Rüyada Cübbe Giydiğini Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Cübbe Giydiğini Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Cübbe Giydiğini Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Cübbe Giydiğini Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Cübbe Giydiğini Görmek Dini Rüya Tabiri

Zenginliğe, uzun ömre ve evleneceği kadına; Cübbe boyanmış ise alacağı kadın doğuran ve sevin biri olmasına, yüzü pamukluysa dininin güzelliğine, Yazın cübbe giymek borç, hastalık vs. gibi hususlardan dolayı üzüntü ve kedere; Kışın giymek zenginliğe vee mutluluğa, sevinç ve neşeye şeklinde yorum getirilir. (Ayrıca bakınz Kürk, Pardesü.)

Cübbe Rüyasi dindarliga yorum getirilir. Rüyasinda yesil bir cübbe giyindigini Görmek Cenabi Hakkin (c.c) rizasini tahsil ettigine; siyah cübbe giyindigini Görmek, namaz ve niyazinin aksadigi için tövbeye; kendisinin bir baskasina bir cübbe giy dirdigini Görmek, bulundugu Mahallede dindar bir kisi olarak tanindigina; cübbe giyinmis bir adamin arkasinda birlikte yürü düklerini Görmek, gerek dünya ve gerek din yolunda iyi bir halde olduguna işaret olarak yorumlanabilir. Kendisini cübbe giymis Görmek, cübbesi yeni ise o kimsenin bir iftiraya ugrayacagina; cübbesinin eski ve yirtik oldugunu Görmek, sıkıntı içinde bulunduguna; yesil bir cübbesi oldugunu Görmek, ilim sahibi bir kisinin yardimina kosacagina şeklinde yorum getirilir. Diğer rivayette de: Bir kimse, üzerinde cübbe oldugunu görse, evlenecegi bir kadina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Cübbe boyanmis olursa o kadin doguran ve seven bir kadindir. Cübbenin yüzünün pamuktan olmasi, dinin güzelligine işaret olarak yorumlanabilir. Bir kadin, astari samurdan olan bir cübbe giydigim görse, zalim bir kimse sebebiyle kocasina hainlik eder. Cübbe, uzun ömürdür. Cübbe, giyen için zenginliktir. Yazin cübbe giymek, hanimdan, yahut borçtan, yahut hastalik, hapis ve darliktan üzüntü ve kedere yahut kadin için meydana gelen sıkıntı ve siddete işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada üzerinde cübbe oldugunu gören kimse, harpte ise düsmanla karsilasir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Haciz Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Ekmek Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

19 Yorum

 1. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 2. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 3. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 4. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 5. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 6. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 7. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 8. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 9. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 10. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 11. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 12. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 13. Rüyanız hayırlı olsun.

 14. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 15. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 16. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 17. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 18. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 19. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir