Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çukur Yol Görmek

9

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çukur Yol Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Çukur Yol Görmek dini yorumu nedir, İslami rüya tabiri Rüyada Çukur Yol Görmek, Rüyada Çukur Yol Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çukur Yol Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çukur Yol Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çukur Yol Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çukur Yol Görmek İslami Rüya Tabiri

Çukur kazmak, insanların dilinden sıkıntıya düşmeye; Kazılmış yahut doğal olarak bulunan çukurun içine girdiğini Görmek, başa gelecek bir sıkıntıdan sonra düze çıkmaya, güzel bir duruma gelmeye delalet eder.

Rüyada çukur Görmek dikkatli olmanız gerektiğine, işlerinizin kötüye gidebileceğine işaret olarak yorum getirilir .

İş yaşamınızda temkinli olmanız gerektiği anlamına gelir. Hayatın sonunun geldiğine, yaşamınıza çeki düzen vermeniz gerektiğine işaret olarak yorum getirilir.

Derin bir çukura baktığınızı gördüyseniz, iş hayatında gereksiz risklere gireceğiniz, aşk hayatınızda da dürüst davranmayacağınız anlamına gelebilir.

Engel, sorun, anlaşmazlık olarak yorumlanır. Çukur kazdığını gören kimse, duygularına dikkat etmelidir.

Rüyada çukur Görmek iyi degildir. Rüyasinda bir çukura düstügünü ve çikamadigini Görmek, islerinin bozulacagina, çukurdan çiktigini Görmek, bozulan islerinin düzelecegine, bir çukur kazdigini Görmek, islerini ihmal ettigine, kendisini eglenceye kaptirdigina; bir çukuru doldurdugunu Görmek, durumunu düzeltmege çalistigina, bir çukurdan atladigini Görmek, bir tehlike geçirecegine, Su dolu bir çukur Görmek, tehlikenin uzaklastigina, içinde (akrep ve yilan gibi) tehlikeli hayvanlarin bulundugu çukur Görmek, iflas edecegine delalet eder. Rüyada derin bir çukur içinde gittigini gören kimseye, sonunda genislik ve güzel bir geçim ümit edilen bir güçlük veya bir keder isabet eder. Rüyada derin bir çukur kazdigini gören kimse, tahkir edilerek kuvvetten düsürülür.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çorak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çuha Çiçeği Koklamak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

9 Yorum

  1. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

  2. İnternette rüya tabirlerini aradığımda ilk bu siteye ulaşıyorum.

  3. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

  4. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

  5. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

  6. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

  7. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

  8. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

  9. Rüyanız hayırlı olsun.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir