Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çukurdan Zıplamak Görmek

5

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çukurdan Zıplamak Görmek ne anlama gelir, Rüyada Çukurdan Zıplamak Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Çukurdan Zıplamak Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Çukurdan Zıplamak Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çukurdan Zıplamak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çukurdan Zıplamak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çukurdan Zıplamak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çukurdan Zıplamak Görmek Dini Rüya Tabiri

Çukur kazmak, insanların dilinden sıkıntıya düşmeye; Kazılmış yahut doğal olarak bulunan çukurun içine girdiğini Görmek, başa gelecek bir sıkıntıdan sonra düze çıkmaya, güzel bir duruma gelmeye delalet eder.

Rüyada çukur Görmek dikkatli olmanız gerektiğine, işlerinizin kötüye gidebileceğine işaret olarak yorum getirilir .

İş yaşamınızda temkinli olmanız gerektiği anlamına gelir. Hayatın sonunun geldiğine, yaşamınıza çeki düzen vermeniz gerektiğine işaret olarak yorum getirilir.

Derin bir çukura baktığınızı gördüyseniz, iş hayatında gereksiz risklere gireceğiniz, aşk hayatınızda da dürüst davranmayacağınız anlamına gelebilir.

Engel, sorun, anlaşmazlık olarak yorumlanır. Çukur kazdığını gören kimse, duygularına dikkat etmelidir.

Rüyada çukur Görmek iyi degildir. Rüyasinda bir çukura düstügünü ve çikamadigini Görmek, islerinin bozulacagina, çukurdan çiktigini Görmek, bozulan islerinin düzelecegine, bir çukur kazdigini Görmek, islerini ihmal ettigine, kendisini eglenceye kaptirdigina; bir çukuru doldurdugunu Görmek, durumunu düzeltmege çalistigina, bir çukurdan atladigini Görmek, bir tehlike geçirecegine, Su dolu bir çukur Görmek, tehlikenin uzaklastigina, içinde (akrep ve yilan gibi) tehlikeli hayvanlarin bulundugu çukur Görmek, iflas edecegine delalet eder. Rüyada derin bir çukur içinde gittigini gören kimseye, sonunda genislik ve güzel bir geçim ümit edilen bir güçlük veya bir keder isabet eder. Rüyada derin bir çukur kazdigini gören kimse, tahkir edilerek kuvvetten düsürülür.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çörek Yemek Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çuha Çiçeği Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

5 Yorum

  1. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var harika

  2. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

  3. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

  4. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

  5. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir