Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çürük Karpuz Görmek

12

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çürük Karpuz Görmek ne anlama gelir, Rüyada Çürük Karpuz Görmek dini rüya yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Çürük Karpuz Görmek, Rüyada Çürük Karpuz Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Çürük Karpuz Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çürük Karpuz Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çürük Karpuz Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çürük Karpuz Görmek Dini Rüya Tabiri

Gıda Maddelerinin çürümesi cimriliğe, malın sadakasını vermemeye ve malda meydana gelecek bereketsizliğe yahut israfa, Ağaç, direk vs. nin çürümesi zayıf insanlara bel bağlamaya yahut hastalanmaya, İnsan vücudunda görülen çürüme ve morarma kullukta gevşeek davranıldığına delalet eder.

Amansız, sonu olmayan bir aşka tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrılmaya işaret olarak yorum getirilir. Bedeninizde çürük olması daha önce yaşadığınız aşkları hatırlamak size sağlamayacak demektir. Çürük yumurta ise hayatınız boyunca elinizi attığınız her işte başarılı olacağınız anlamındadır. Çürük Domates Görmek eğer siyasetle uğraşıyorsanız önemli seviyelere gelecek ve başarı sağlayacaksınız anlamındadır.

Amansız, sonu olmayan bir aşka tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrılmaya işaret olarak yorum getirilir. Bedeninizde çürük olması daha önce yaşadığınız aşkları hatırlamak size sağlamayacak demektir. Çürük yumurta ise hayatınız boyunca elinizi attığınız her işte başarılı olacağınız anlamındadır. Çürük domates Görmek eğer siyasetle uğraşıyorsanız önemli seviyelere gelecek ve başarı sağlayacaksınız anlamındadır.

Para demektir. Rüyasında bir yerinin morardığını gören kimse hemen para alır.

Çürük Görmek, ihanete delildir. Rüyada çarsidan aldigi bir seyin, bir meyvenin, bir yiyecegin eve getirdiginde çürük olduklarini Görmek, esinin kendisine ihanet ettigine, tüccarsa ortaklarinin veya yaninda çalistirdigi kimselerin kendisini aldattiklarina delalet eder. Çürük yumurta gören, çocuklarindan veya çalistirdigi kimselerden hayir görmez. Bir yerinin bir yere çarparak çürüdügünü, morardigini Görmek, ev halkindan birisinin kendisini aldattigina işaret olarak yorumlanabilir. Birisi tarafindan çürük yumurta veya domates yagmuruna tutulmaniz, çevreniz tarafindan sevilmediginize delildir. Bir ev esyanizin çürüyerek atildigini Görmek, hizmetçilerinizden birisinin sizin hakkinizda kötü dedikodular yaparak, komsularinizi aleyhinize kiskirttigina delalet eder. Rüyada çürük Görmek ümitsizlige yorum getirilir. Rüyada bir yerinizin çürüdügünü Görmek, ümit edip beklediginiz bir seyin haki kat olamayacagina, baska birisinin bir yerinde bir çürük görmeniz onunla aranizda darginlik olacagina, çürük bir meyve yediginizi Görmek, sevdiginiz biri tarafindan ihanete ugrayacaginiza, çürük bir meyvenin çürüklerini ayiklayarak soydugunuzu Görmek, dargin olan bir kisi ile barisacaginiza delalet eder.

Gıda maddelerinin çürümesi cimriliğe, malın sadakasını vermemeye ve malda meydana gelecek bereketsizliğe yahut israfa, Ağaç, direk vs. nin çürümesi zayıf insanlara bel bağlamaya yahut hastalanmaya, İnsan vücudunda görülen çürüme ve morarma kullukta gevşeek davranıldığına delalet eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çürük Meyve Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çürük Yumurta Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

12 Yorum

 1. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 2. Maalesef herkes sizin gibi rüyaları islami olarak yorumlamıyor. Emeğinize sağlık.

 3. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 4. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 5. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 6. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 7. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 8. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 9. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 10. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 11. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 12. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir