Ç Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çürümüş Et Görmek

12

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çürümüş Et Görmek ne anlama gelir, Rüyada Çürümüş Et Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Çürümüş Et Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Çürümüş Et Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çürümüş Et Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çürümüş Et Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çürümüş Et Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çürümüş Et Görmek İslami Rüya Yorumu

Gıda Maddelerinin çürümesi cimriliğe, malın sadakasını vermemeye ve malda meydana gelecek bereketsizliğe yahut israfa, Ağaç, direk vs. nin çürümesi zayıf insanlara bel bağlamaya yahut hastalanmaya, İnsan vücudunda görülen çürüme ve morarma kullukta gevşeek davranıldığına delalet eder.

Amansız, sonu olmayan bir aşka tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrılmaya işaret olarak yorum getirilir. Bedeninizde çürük olması daha önce yaşadığınız aşkları hatırlamak size sağlamayacak demektir. Çürük yumurta ise hayatınız boyunca elinizi attığınız her işte başarılı olacağınız anlamındadır. Çürük Domates Görmek eğer siyasetle uğraşıyorsanız önemli seviyelere gelecek ve başarı sağlayacaksınız anlamındadır.

Amansız, sonu olmayan bir aşka tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrılmaya işaret olarak yorum getirilir. Bedeninizde çürük olması daha önce yaşadığınız aşkları hatırlamak size sağlamayacak demektir. Çürük yumurta ise hayatınız boyunca elinizi attığınız her işte başarılı olacağınız anlamındadır. Çürük domates Görmek eğer siyasetle uğraşıyorsanız önemli seviyelere gelecek ve başarı sağlayacaksınız anlamındadır.

Para demektir. Rüyasında bir yerinin morardığını gören kimse hemen para alır.

Çürük Görmek, ihanete delildir. Rüyada çarsidan aldigi bir seyin, bir meyvenin, bir yiyecegin eve getirdiginde çürük olduklarini Görmek, esinin kendisine ihanet ettigine, tüccarsa ortaklarinin veya yaninda çalistirdigi kimselerin kendisini aldattiklarina delalet eder. Çürük yumurta gören, çocuklarindan veya çalistirdigi kimselerden hayir görmez. Bir yerinin bir yere çarparak çürüdügünü, morardigini Görmek, ev halkindan birisinin kendisini aldattigina işaret olarak yorumlanabilir. Birisi tarafindan çürük yumurta veya domates yagmuruna tutulmaniz, çevreniz tarafindan sevilmediginize delildir. Bir ev esyanizin çürüyerek atildigini Görmek, hizmetçilerinizden birisinin sizin hakkinizda kötü dedikodular yaparak, komsularinizi aleyhinize kiskirttigina delalet eder. Rüyada çürük Görmek ümitsizlige yorum getirilir. Rüyada bir yerinizin çürüdügünü Görmek, ümit edip beklediginiz bir seyin haki kat olamayacagina, baska birisinin bir yerinde bir çürük görmeniz onunla aranizda darginlik olacagina, çürük bir meyve yediginizi Görmek, sevdiginiz biri tarafindan ihanete ugrayacaginiza, çürük bir meyvenin çürüklerini ayiklayarak soydugunuzu Görmek, dargin olan bir kisi ile barisacaginiza delalet eder.

Gıda maddelerinin çürümesi cimriliğe, malın sadakasını vermemeye ve malda meydana gelecek bereketsizliğe yahut israfa, Ağaç, direk vs. nin çürümesi zayıf insanlara bel bağlamaya yahut hastalanmaya, İnsan vücudunda görülen çürüme ve morarma kullukta gevşeek davranıldığına delalet eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çürük Diş Çıktığını Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çivi Sökmek Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

12 Yorum

 1. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 2. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 3. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 4. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var. Harika.

 5. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 6. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 7. rüyada çürümüş et görmek

 8. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 9. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 10. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 11. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 12. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir