Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Çuvalla Kömür Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Çuvalla Kömür Görmek ne anlama gelir, Rüyada Çuvalla Kömür Görmek dini yorumu, Rüyada Çuvalla Kömür Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Çuvalla Kömür Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Çuvalla Kömür Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Çuvalla Kömür Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Çuvalla Kömür Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Çuvalla Kömür Görmek Dini Rüya Yorumu

Gizli olanı açığa vurmamaya, sır saklamaya; bekçiye, Çuvaldan bir şey çıkması ihanete, Çuval yapan yuhut satan kimse, iyisi ve kötüsü ile halkın iyi tanıdığı insanlara, Elde çuval birini Görmek eşin hamile kalmasına, kız doğurmasına; böyle durumlar yoksaa yolculuğa delalet eder.

Boş çuval Görmek evinizde bereketsizlik ve uğursuzluk olduğunu ve bu yüzden sıkıntı çektiğinizi, doğru ve iyi şeyler yaparak bunun tekrar düzelebileceğini belirtir. Dolu çuval ise bereketi gösterir .

Dolu çuval ise bereketi gösterir. Kaybettiğinizi sandığınız değerli bir eşyayı bulacak ve mutlu olacaksınız.Çuvalı boş Görmek hanede bereket olmadığını ve bir uğursuzluk bulunduğunu belirtir.

Kaybettiğinizi sandığınız değerli bir nesneyi bulacak, çok mutlu olacaksınız.

Yepyeni bir yerden gelecek kısmettir. Çuvalın içi boşsa, kişinin isteklerini gerçekleştirmek için çok çalışması gerektiğini belirtir.

Rüyada çuval Görmek ugursuzlukla yorum getirilir. Rüyanizda dolu bir çuval Görmek, hayirsiz kisiler tarafindan idare edildiginize, bos bir çuval Görmek, islerinizde ve evinizde bereketsizlige, bir çuvali sirtlayip eve getirdiginizi Görmek, kismet ve bolluga, evinizden bir dolu çuvalla çiktiginizi Görmek, baska bir kisiye yardim edeceginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada çuval, gizli olan seyin bekçisidir. Çuvaldan bir sey çiktigini görürse. o kimse sim ifsa ve izhar eder. Çuval Görmek, yolculuga, gizli olan seyi muhafazaya, ese işaret olarak yorumlanabilir.

Kaybettiğinizi sandığınız değerli bir nesneyi bulacak, çok mutlu olacaksınız.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 05 Ocak 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

 1. ATASOY diyor ki:

  Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 2. DİLRÜBA diyor ki:

  İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 3. HAZAL diyor ki:

  Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 4. GİZEM diyor ki:

  Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus