C Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Cüzdanının Çalındığını Görmek

25

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Cüzdanının Çalındığını Görmek anlamı nedir, Rüyada Cüzdanının Çalındığını Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Cüzdanının Çalındığını Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Cüzdanının Çalındığını Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Cüzdanının Çalındığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Cüzdanının Çalındığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Cüzdanının Çalındığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Cüzdanının Çalındığını Görmek Dini Rüya Tabiri

cüzdaninizi kaybettiginizi gördüyseniz, yakin bir arkadasinizla tartisacaginiz anlamina gelir. ici para dolu cüzdan bulmak ise, sansinizin artacagina işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada bos bir cüzdan Görmek; hayallerinizin gerceklesmeyecegine, dolu cüzdan Görmek; hayatinizin ferah olacagina ve gecirdiginiz bir hastalik yüzünden uzun bir tedavi göreceginize işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada görülen cüzdan, sirra işaret olarak yorumlanabilir. bundan dolayi bir kimse Rüyada bos bir cüzdani bir kimseye emanet olarak verse, ona sir olan bir söz söyler ve onun ifsa edilmemesini ister.

Cüzdan bulmak maddi veya manevi açidan kazanç saglayacaginiza işaret ettiği şeklinde yorumlanır. içi para dolu cüzdan bulmak ise, sansinizin arttigi döneme işaret ettiği şeklinde yorumlanır.Cüzdaninizi kaybettiginizi gördüyseniz, yakin bir dostunuzla kavga edeceginiz anlamina gelir.

Rüyada görülen para cüzdani, sahibinin bedenidir. ona gelecek her hangi bir sey sahibine aittir. bazi tabirciler para cüzdani sahibinin sirridir, demislerdir. bundan dolayi para cüzdaninin acik oldugunu ondan paralarin yere düstügünü gören kimsenin sir ve gizli seyleri aciga cikar demislerdir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Lavanta Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

25 Yorum

 1. Rüyalarımı İmam Nablusi’nin yorumlarına göre değerlendirdim.

 2. Rüyamada kolumdan tutuyorlar bana yumruk atıyorlar ama elimi kolumu kaldramıyorum sonra bunu cüzdanı vardır deyip elnı arka cebime atıyorlar ama ben engellemeye çalışıyorm cuzdanı çaldıklarını veya çalamadıklarını hatırlamyrm . bana bi açıklamada blnrmsnz ?

 3. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 4. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var. Harika.

 5. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 6. Suan tatildeyim Turkiyede ve ben bu gece ruyamda cuzdanimin kayboldugunu gordum icinde cok para vardi. Turkiyede kaybettigimi gordum uzak bi sehirde tatildemisim orda, ve evden calmislar. Geri dondum memlekete gunlerdir agladm cuzdanimi caldilar diye. Cok korkarakta uyandm.. Anlami nedmek?

 7. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 8. ben rüyamda cebimdeki cüzdanımın yarinden oynadığını farkettiğim için cebime bakıyorum ve benim cüzdanımın yerinde başka bi cüzdan görüyorum normal hayatta birlikte çalıştığım adam rüyada cebimdeki cüzdanla başka bir cüzdanı değiştiriyor ve ben farkedince şaka yaptığını söyleyerek geri veriyor ve bi yere gitmek için dolmuşa biniyorum baya bi yol katettikten sonra cüdanımın boş olduğunu farkederek o kadar yolu koşarak geri dönüyorum ve normalde yanımda çalışan adamı bulamadan geri dönüyorum fakat geri dönerken bütün yolu uçarak geri dönüyorum taki varacağım yere kadar uçuyorum . bilen arkadaşlar rüyamı yorumlarsa sevinirim

 9. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 10. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 11. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 12. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 13. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 14. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 15. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 16. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 17. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 18. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 19. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 20. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 21. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 22. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 23. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 24. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 25. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir