Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Dağınık Ev Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Dağınık Ev Görmek anlamı nedir, Rüyada Dağınık Ev Görmek dini yorumu, Rüyada Dağınık Ev Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Dağınık Ev Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Dağınık Ev Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Dağınık Ev Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Dağınık Ev Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Dağınık Ev Görmek İslami Rüya Tabiri

Her türlü düzensizlik kafa ve gönül dağınıklığına, işleri aceleye getirmeye, Dağınık şeyleri ( iş vs.) topladığını ve dünyalık elde ettiğini Görmek işin noksanlaşmasına delalet eder.

Her türlü düzensizlik kafa ve gönül dağınıklığına, işleri aceleye getirmeye, Dağınık şeyleri ( iş vs.) topladığını ve dünyalık elde ettiğini Görmek işin noksanlaşmasına delalet eder.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 17 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (12 Yorum)

 1. Melis kelleci diyor ki:

  Ben ve temizlikci evdeydik birden toplu bi misafir geldi ev daginikken ben temizleyen kadina camasirlari kaldir onu kaldir falan diyorum misafirler odamda oturuyo ben hic bisey ikram etmiyorum annem geliyo. Sonra tam misafirler kalkarken annem oturun biseyler ikram edim diyo ve sulu pilav salata falan veriyo ama ilk gelen misafirler benim arkadaslarimdi sonra masada aileleride oluyo masadayken bi arkadasim babamdan izin aliyo biz camiye gidicez arabayla meliside goturelim mi diye sonra tatli ikram ettik ve kalkip gittiler bir an once yorum yapar misiniz tesekkur ederim

 2. GÖKÇE diyor ki:

  İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 3. ŞUHEDA diyor ki:

  Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 4. begonya diyor ki:

  rüyamda taşınmak için ev topluyorum..ortalık çok dağınık ve karışık..kapı açlıyor kızım kapıyı açıyor kapıda tanımadığım bir kadın var…o anda içeri beyaz bir fare giriyor..o kadar arıyoruz ama farayi bulamıyoruz..bu arada eşyalar;özellikle perdeler ve çarşaflar çok yeni temiz ve ütülü..

 5. sema diyor ki:

  Rüymda evimiz çok daginikti benim için onemli misafirler gelcekti ben tek başıma evi toparlıyordum misafirler geldiğinde yetistiremedim toparlamayı.

 6. cumagül diyor ki:

  ruyamda evimi çok dağınık gördüm yerden bozuk para topladım masaya kuydum ve dışarı çıktım gökyüzü parsel parseldi ama çok güzeldi çok sevindim

  • Dünyevi işlerini yoluna koyacağına ve belli bir düzen içinde mutlu bir hayat yaşayacağın şeklinde yorumlanır. Buna bir de manevi düzen ve istikrar eklendiği zaman hem dünyanı hem ahiretini kurtardın demektir. İyi yoldasın, bunlar seni iyiye götürmek için işaret.

 7. EGE diyor ki:

  İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 8. DİLER diyor ki:

  Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 9. DİLER diyor ki:

  Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 10. RÜÇHAN diyor ki:

  Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 11. HALİM diyor ki:

  İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus