Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Dağlamak Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Dağlamak Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Dağlamak Görmek dini rüya yorumu, Rüyada Dağlamak Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Dağlamak Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Dağlamak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Dağlamak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Dağlamak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Dağlamak Görmek Dini Rüya Tabiri

Göğüste görülen dağlanma halkın işlerini üzerine almaya, Dağlanan yerden kan yahut irin çıkması yöneticilikte uzun süre kalmaya, Dağlanmak yahut birini dağlamak üzücü bir söz işitmeye, töhmetle itham edilmeye, Hastalıktan dolayı dağlanmak sağlığa, Ateşlee dağlanmak zekat vermemeye yahut kötü ve adil olmayan yönetimin emrinde görev kabul etmeye, Dağlanmak bazen acı söz işitmeye, birine aşık olmaya yahut sıkıntılara sabrederek velilik mertebesine ulaşmaya delalet eder.

Rüyada daglama Görmek, harcanan mala yorum getirilir. Rivayet edildiğine göre sahibinin hastaligina delalet eder. Bazilari Rüyada daglama görmeyi aci sözle yorumlarlar. Bazilari da, isinde sebata, evlilige, yolculuga veya kadin için çocuk dogurmaya delalet eder, derler. Ebu Said El Vaiz e göre; daglama Görmek, büyük bir mertebeye işaret olarak yorumlanabilir, Kirmani ye göre: rüyasinda daglanip buradan kan veya irin çiktigini Görmek, hükümet hizmetinde uzun zaman bulunmaya;eger kan veya irin çikmazsa, bu hizmette kisa zaman kalmaya delalet eder Danyal Aleyhisselama göre; rüyasinda daglandigini veya bi rini dagladigini gören faydasi olmayan bos bir söz isitir ve bundan kalben incinir yahut bir suçla suçlanir. Daglamak, bir hastaligi önlemek veya iyilestirmek için ise, rüya sahibinin iyiligine delalet der. Cafer i Sadik a göre: rüyasinda atesle daglanmakta oldugunu gören zekatini vermez veya bir devlet büyügünün hizmetinde bulunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada daglama sarfedilen mala, bazen de sahi binin hastaligina yorum getirilir. Bazi tabirciler daglama Görmek, büyük bir mertebeye işaret olarak yorumlanabilir. Birisini dagladigini gören kimse taydasi olmayan bir söz isitir. Rüyasinda daglandigini Görmek iyi olmayan bir yere para yatirmaya işaret olarak yorumlanabilir. Vücudun daglandigini Görmek serri hayrindan çok olan islerle mesgul ol maya işaret olarak yorumlanabilir. Bir kimsenin Rüyada alninda veya yaninda dagda görmesi zekat vermemeye işaret olarak yorumlanabilir. Eger Rüyada kendisine altin veya gümüs ile dag vuruldugunu görse, o kimsenin cimriligine veya altin ve gümüsten zekat vermemege işaret olarak yorumlanabilir. Kendisinin demirle daglandigini görmesi, onun günah islemesine işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada kendisinde eski veya yeni bir dag nisani oldugunu gören kimse, saklanmis bir maldan dünyaliga erisir. Bir kimse Rüyada istirap ve aci veren dagla bir insani dagladigini görse, o insan o kimsenin kötü bir sözünden dolayi huzursuz olur. Eger dag daire seklinde ise, devlet baskaninin islerinde sebat göstermesine işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada damarlarindan birisini veya dizini dagladigini gören kimsenin, kiz çocugu dogar. Veya bir kadinla evlenir. Ya da yabanci birisinden dolayi hanimina iftira eder.
İslami Rüya Tabirleri

Güncelleme: 19 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (5 Yorum)

 1. ERK diyor ki:

  Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 2. GÖKSU diyor ki:

  Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 3. TUNÇ diyor ki:

  Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 4. UMAR diyor ki:

  Rüyanız hayırlı olsun.

 5. SULTAN diyor ki:

  Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus