Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Ezgi Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Ezgi Görmek anlamı nedir, Rüyada Ezgi Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Ezgi Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Ezgi Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Ezgi Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Ezgi Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Ezgi Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Ezgi Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada ezgi söylemek, batil söze ve musibete belirti eder. eger söyleyenin sesi güzel ise, faydali ticarete. güzel degilse zararli bir ticarete belirti eder. Rüyada sarkici ve türkücüyü Görmek, doktor, alim veya bir hatibi görmeye belirti eder.bir kimse Rüyada bir yerde türkü ve sarki gibi seyler söylendigini görse, o yerde dostlarin arasini ayiracak bir yalan söylenir. Rüyada ezgi söylemek, ser ve münakasaya belirti eder. bir kimse Rüyada cirkin bir sekilde türkü ve sarki söyledigini görse,tembellik, miskinlik ve zillete belirti eder. Rüyada yolda gittigim ve ahenkli bir sekilde ezgi söyledigini gören kimse,hakkinda bu rüya hayirdir. Rüyada hamamda ezgi söyledigin! gören kimsenin, sözünün acik otmasina ve meramim ifade edebildigine belirti eder.bir kimse Rüyada sokak icinde veya genis bir yerde ezgi söyledigini görse,bu rüya zengin ve serefli kimseler hakkinda iyi degildir. onlarin rezil olmalarina, cirkin ve yersiz harekette bulunmalanna belirti eder. muttaki bir kimsenin Rüyada sokak icinde türkü ve sarki söyledigini görmesi, o kimsenin o sokakta meydana gelecek bir fitnede hazir bulunmasina belirti eder.rezil kimselerin Rüyada sokak icin ezgi söylemeleri, akillarinin noksanligina belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri

Güncelleme: 22 Eylül 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. SEZGİN diyor ki:

    Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

  2. DEFNE diyor ki:

    Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus