Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Fesleğen Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Fesleğen Görmek anlamı nedir, Rüyada Fesleğen Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Fesleğen Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Fesleğen Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Fesleğen Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Fesleğen Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Fesleğen Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Fesleğen Görmek Dini Rüya Yorumu

Bu hoş kokulu Bitki eşe, dosta, çocuğa, ilim meclisine, güzel ve etkili söze, sanat ve beddi duygulara, Koparılmış fesleğen hüzne delalet eder.

Rüyada feslegen Görmek ve koklamak, neseye, sevince ve mutluluga yorum getirilir. Eger rüya sahibi erkek ise, çok yakinda hayalindeki bir kadinla tanisacagina; rüya sahibi bir kadin ise, büyük bir mirasa konacagina; bekar ise çok zengin bir kimse ile evlenecegine; genç bir kimse ise, kalbinde tasidigi bütün emellerinin çok yakinda hakikat olacagina delalet eder. Rüyada rengi ve kokusu güzel olan yesil feslegen Görmek, çocu ga, söküp koparmak aglamak ve hüzne delalet eder. Cafer i Sadik a göre; feslegen Görmek, yedi sekilde tabir olunur: Es, hizmet çi, dost, evlat, iyi söz, ilim meclisi, iyi sanat. Bahçesinde veya evindeki saksida feslegen Görmek, menfaat ve hayir ile yorum getirilir. Cabir ül Magribi ye göre; feslegen sattigini Görmek,mevsiminde ise iyi, mevsimsiz satmak ise fenadir. Vakitsiz feslegen Görmek gü zel sözlü asil bir kimse ile arkadasliga belirti eder. Rüyasinda fesle gen söküp kopardigini gören, asil ve güzel konusan arkadasindan ayrilir, Ibn i Sirin e göre; rüyasinda taze ve güzel renkli ve güzel kokulu feslegen Görmek serefe ve yükselmeye delalet eder. Fesle geni soluk renkli ve sararmis Görmek hastaliga belirti eder. Kirmani ye göre; Sultani cinsinden olan feslegen Görmek evlada, koparip atmak hüzün ve gözyasina delildir. Bir baska rivayete görede: Feslegeni Rüyada Görmek, genellikle hayra yorum getirilir. Rüyayi gören bekarsa, yakinda hayirli bir izdivaç yapacagina, evli ise eline para ve mal geçecegine yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 13 Ağustos 2013

Bkz.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. ATAKAN diyor ki:

    Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus