Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Gem Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Gem Görmek ne anlama gelir, Rüyada Gem Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Gem Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Gem Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Gem Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Gem Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Gem Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Gem Görmek Dini Rüya Yorumu

İşte tedbirli olmaya, malın zekatına ve mali durumla ilgilenen kimseye, Gem vurulmuş eyerli ata binmek ehil olanlar için yöneticiliğe, dierleri için işi sevk ve idarede başarılı olmaya, Atın geminin yere düşmesi işlerin bozulmasına, Kendi ağzına gem vuruulmuş Görmek gereksiz sözlerden kaçınmaya ya da sözüne itibar edilmemeye delalet eder.

Rüyada gem Görmek, meslek sahibi için tedbirli olmaga ve malca kuvvete yorum getirilir. Rüyada semer vurulan ata gem ile bindigini gören kimse, bir vilayete vali olur. Gem ve gögüslügün bezeksiz olmasi, o kimsenin mütevazi ve içinin disindan hayirli olmasina yorum getirilir. Rüyada kendi agzina gem vuruldugunu gören kimse, bos seylerden dilini muhafaza eder ve kendisini selamette tutar. Eger bu rüyayi görenin diger bir kimse ile mahkemesi varsa, getirdigi deliller bosa gider. Bir kimse Rüyada atinin geminin kesildigini görse, o kimsenin atma bakan seyisi ölür. Gem, atin isaret ettigi kimsenin namusuna, bazen de onun malini muhafaza eden zekatina yorum getirilir. Rüyada kendi atinin geminin düstügünü veya dinden gittigint gören kimsenin, isleri perisan olur ve durumu bozulur. Ya da izzet ve namustan yoksun bir kadin onun nikahi altinda bulunur. Bir kimse Rüyada kendisine gem vuruldugunu görse, günah islemekten men edilir. Bazen de bu rüya oruç tutmaga yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Güncelleme: 14 Ağustos 2013

Bkz.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. HÜLYA diyor ki:

    Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus